Čempionāts sākas «Mītavas kumeļu» trasē

2007. gada 29. maijs 16:08

1795

«Mītavas kumeļu» trasē Jelgavā Latvijas 2007.gada BMX nacionālā čempionāta pirmajā kārtā pirmo vietu savās grupās izcīnīja «Rīgas favorītu» pārstāvošie jelgavnieki Kristaps Vinters (B13) un Klāvs Lisovskis (B15).

No pašmāju kluba braucējiem augstākos sasniegumus guvuši Reits Elnionis (B11), Kristens Krīgers (B12), Raimonds Pētersons (B14) un Ingemārs Mūsiņš (B16), savās vecuma grupās izcīnot otro vietu. Pie bronzas godalgām tika Toms Pakulis (B 8), Uldis Balbeks (elite) un Mārtiņš Rubenis (krūzeri).

Gandarījuma iespēja tiem, kam nepaveicas čempionāta oficiālajā vērtējumā, ir «open» klases braucieni, kur kopā startē vairākas vecuma grupas. No «Mītavas kumeļu» pārstāvjiem R.Elnionim (10 - 11 g.) šajās sacensībās izdevās ierindoties pirmajā vietā, uz goda pjedestāla trešā pakāpiena tika Roberts Bāriņš (12 - 13 g.), otro vietu ieņēma U.Balbeks (Super Pro).

Tas notika sestdien, bet svētdien velokrosisti (BMX - bicycle motocross) turpat cīnījās par Prezidenta kausu. Elites grupā to izcīnīja U.Balbeks, otrajā vietā ierindojās mūsu juniors Kristaps Jaunsleinis, otrais 9 - 11 gadu veco braucēju grupā bija K.Krīgers, trešajā vietā 7 - 8 gadu veco sportistu konkurencē ierindojās T.Pakulis, bet starp junioriem - Mārtiņš Rubenis.