FK «Jelgava» nostabilizējas ceturtajā pozīcijā

Uldis Veilands

2007. gada 9. augusts 11:26

812

«Traffic» pirmās līgas čempionāta otrā apļa otrajā spēlē kluba «Jelgava» futbolisti ar rezultātu 2:1 pārspēja «RFS/Flaminko» komandu, kas līdz šim tikai par trim punktiem atpalika no mūsu pilsētas vienības. Tagad jelgavnieki ar 32 punktiem nostabilizējušies turnīra tabulas ceturtajā pozīcijā.

Pēc labi uzsāktā «Traffic» pirmās līgas čempionāta otrā apļa, kad futbola klubs (FK) «Jelgava» pārliecinoši ar rezultātu 5:1 pārspēja Ventspils «Tranzīta» komandu, uzticīgie mūsu pilsētas līdzjutēji gaidīja sekmīgu turpinājumu. «RFS/Flaminko» futbolisti noteikti bija cietāks rieksts nekā iepriekšējie pretinieki, jo pirmajā aplī jelgavnieki izbraukumā pret šo komandu cieta zaudējumu ar 1:2. Par šī mača nozīmību netieši liecināja arī tiesnešu brigādes sastāvs ar vienu no autoratīvākajiem Latvijas tiesnešiem Ādolfu Suppi spēles galvenā arbitra statusā.Bažas par labvēlīgu spēles iznākumu pirms mača pauda FK «Jelgava» galvenais treneris Dainis Kazakēvičs, kurš nule kā Jelgavas jauniešu kluba «Viola» treneris bija atgriezies no turnīra Zviedrijā. Iemesls bažām visnotaļ prozaisks - darba pienākumu dēļ mačā nevarēja piedalīties Vadims Koņevskis, pēc pirmā puslaika uz starptautisku telpu futbola turnīru devās brāļi Lapkovski, tā kā mūsu komandas rezervistu soliņu šoreiz bija grūti nosaukt par pilnvērtīgu.Tomēr pirmos vārtus guva FK «Jelgava» spēlētājs Kārlis Kinderēvičs. Drīz vien viesiem gan izdevās rezultātu izlīdzināt, tomēr jelgavnieku neatlaidība vēl tajā pašā pirmajā puslaikā nesa augļus - Igors Lapkovskis komandu atkal izvirzīja vadībā ar 2:1.Otrajā puslaikā spēles gaitu vairāk diktēja viesi, sevišķi pēc tam, kad no laukuma tika noraidīts mājinieku iepriekšējā mača varonis (trīs gūti vārti) Jurijs Ivanovs. Lai kā varētu šķist, ka tiesnesis Ā. Suppe noskaņots par labu viesiem (mača kompensācijas laika trīs minūtes izvērtās vismaz sešās), FK «Jelgava» futbolistiem izdevās uzvarošo 2:1 rezultātu nosargāt.Nākamo spēli FK «Jelgava» aizvadīs 11. augustā Rēzeknē ar vienu no turnīra līderiem - «Blāzmu». Savā laukumā jelgavniekus redzēsim otrdien, 14. augustā, pulksten 19 spēlē ar pastarīšiem - Smiltenes «Abulu».