Lauris Daukšte

2007. gada 25. septembris 15:07

610

Latvijas Olimpiskās komitejas karogam plīvot, Jelgavas skolēni noskaidrojuši ātrākās stafešu skrējēju komandas.

Zemgales Olimpiskā centra rīkotajā pasākumā piedalījās visu vecumu bērni un jaunieši. 4. - 5.klašu grupā veiklākie skrējēji izrādījās no 4.pamatskolas, jo zviedru stafetē uzvarēja gan puiši, gan meitenes. Vienīgi jauktajā stafetē viņiem priekšā tika 2.pamatskola, kas kopvērtējumā izcīnīja otro vietu (zviedru stafetē gan puišiem, gan meitenēm izdevās izcīnīt otro vietu). Trešie bija 3.pamatskolas jaunie sportisti, bet ceturtie - 6.vidusskola.Vislielākā konkurence bija 6. līdz 7.klašu grupā, kurā par uzvaru cīnījās astoņas komandas. Sīvā cīņā ar 5.vidusskolu kopvērtējumā uzvarēja Valsts ģimnāzija. Par pieciem punktiem atpalika 5.vidusskola, bet, atpaliekot par septiņiem punktiem, trešajā vietā ierindojās Spīdolas ģimnāzija.8. - 9.klašu sacīkstes noslēdzās ar 5.vidusskolas triumfu. Jauktajā stafetē «piektajiem» par nieka sekundi priekšā tika 1.ģimnāzija. Vēl pēc sekundes finišēja 4.vidusskola. Zviedru stafetē meitenēm līderi apmainījās vietām - uzvarēja 5.vidusskola, bet 1.ģimnāzija palika otrā.Ļoti sīva izvērtās zēnu sacīkste. Arī tajā uzvarēja 5.vidusskola, bet ar nepilnas sekundes pārsvaru pār 1.ģimnāziju otrajā vietā iespraucās Spīdolas ģimnāzija. Kopvērtējumā uzvara 5.vidusskolai, otrajā vietā 1.ģimnāzija, bet trešajā - Spīdolas ģimnāzija.Vidusskolniekiem pēc jauktās stafetes līderpozīcijās izvirzījās Valsts ģimnāzija, kas aiz sevis atstāja secīgi 6.vidusskolu un 1.ģimnāziju. Tomēr zviedru stafetē Valsts ģimnāzija nepiedalījās. Gan zēnu, gan meiteņu konkurencē ātrākie bija 1.ģimnāzijas sporta entuziasti, aiz viņiem sekoja 5.vidusskola. Gala rezultātā 1.ģimnāzija bija pirmā, 5.vidusskola otrā, bet 6.vidusskola noslēdza pirmo trijnieku.