«Biolars/Ozolnieki» piekāpjas kuldīdzniekiem

2007. gada 7. oktobris 09:38

1516

Volejbola komanda «Biolars/Ozolnieki» jaunās sezonas «Schenker» līgas turnīru sāka sestdien, 6.oktobrī, savās mājās, Ozolnieku Sporta namā zaudējot spēlē pret SK «Elvi/Kuldīga». Galvenais treneris Jurijs Deveikus pamatsastāvam bija izvēlējies Raimondu Vilmani, Andreju Jamrovski, Andreju Baburovu, Vadimu Kardašu, Edgaru Baiku un Ivo Baranovski, libero - Konstantīns Serjapins.

Skatītāju tribīņu iedvesmoti, «oži» pirmo setu aizvadīja pārliecinoši, noslēdzot to ar 25:15 savā labā. Otrajā «atmodās» kuldīdznieki un, jau no paša sākuma ieguvuši dažu punktu pārsvaru, to noturēja līdz seta beigām - 25:21. Trešais sets, pa brīžam mainoties vadībai, ritēja punkts punktā (6:6, 10:10, 18:18, 21:21). Kuldīdznieku līderu, brāļu Šmēdiņu rezultatīvajiem izgājieniem līdzvērtīgi atbildēja Jamrovskis un Baburovs, veiksmīgs bloks padevās Vilmanim un Kardašam. Savu uzdevumu, iziedams laukumā uz servi, teicami izpildīja jaunais Hermans Egleskalns.Tomēr galotnē mājinieki pieļāva vairākas kļūdas, nespēdami pēc pretinieka serves izveidot pienācīgu uzbrukumu, un piekāpās ar 22:25. Ceturtajā setā, šķiet, viesi jau juta iespējamās uzvaras garšu. «Biolars/Ozolnieki», savu skatītāju atbalstīti, gan turpat dažu punktu attālumā turējās, no 17:23 vēl izmisīgi «izvelkot» 20:23, bet tas arī diemžēl bija viss. «Schenker» līgā šosezon spēlē trīspadsmit komandas: pa sešām no Latvijas un Igaunijas un viena no Lietuvas. Svētdien, 7.oktobrī, pulksten 16 Ozolnieku Sporta namā mājinieki uzņems igauņu komandu «Pere Leib» no Tartu.