“Jelgava-BJSS” dāmām turpinās melnā strīpa (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2021. gada 12. decembris 18:22

130

Jau trešo zaudējumu pēc kārtas Baltijas sieviešu basketbola līgā piedzīvojušas “Jelgava-BJSS” basketbolistes, kas 9.decembrī ar 57:84 atzina B grupas līdervienības “RSU-2” pārākumu, bet 12.decembra duelī ar 53:71 atzina “Ogres Kolibri” pārākumu. Jelgavnieces turnīra tabulā vēl saglabā 2.vietu ar četrām uzvarām un trīs zaudējumiem.

Pret Rīgas Stradiņa universitātes otro vienību jelgavniecēm padevās vājš sākums, ļaujot viešņām iegūt 18 punktu pārsvaru jau pirmajās desmit minūtēs. Otrajā ceturtdaļā spēles izlīdzinājās, taču “Jelgava-BJSS” nespēja rast argumentus, lai lauztu spēles gaitu. Trešajā ceturksnī rīdzinieces palielināja savu pārsvaru vēl par pieciem punktiem, ceturtajā ceturtdaļā par trim, sagādājot jelgavniecēm zaudējumu ar 57:84.

Diāna Dude sakrāja 12 punktus un astoņas atlecošās bumbas, vienīgajai no visas komandas pārsniedzot desmit punktu robežu. Pa astoņiem punktiem guva Luīze Briede un Tīna Makarova-Makaronoka, bet “Jelgava-BJSS” punktu gūšanas līdere Laura Zambrāne nospēlēto 20 minūšu laikā palika bez punktu guvuma.

Līdzīgs scenārijs izvērtās 12.decembra spēlē, ka mājinieces ļoti vāji iesāka spēles pirmo nogriezni, gūstot tikai deviņus punktus un nonākot iedzinēju lomā ar -5. Viešņas turpināja lēnām palielināt pārsvaru, uzvarot nākamajās divās ceturtdaļās ar 20:18 un 24:13. Pamatlaika ceturtajā ceturtdaļā mača liktenis jau bija izšķirts un spēle noslēdzās ar 71:53. “Jelgava-BJSS” piedzīvoja trešo zaudējumu pēdējās trijās spēlēs.

Mačā pret Ogres basketbolistēm arī šoreiz rezultatīvākā starp Jelgavas basketbolistēm bija D.Dude, kas sakrāja 18 punktus un izcīnīja 15 bumbas zem groziem. L.Zambrāne guva desmit punktus.