BK “Jelgava” Nacionālajā līgā apspēlē Liepājas otro komandu (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2021. gada 6. decembris 10:51

186

Basketbola klubs “Jelgava” Nacionālās Basketbola līgas regulārajā čempionātā 4.decembrī izbraukumā ar 85:74 apspēlēja “Liepāja/LSSS” vienību, izcīnot sesto uzvaru. Kā jelgavnieki, tā mājinieki taupīja spēkus 8.decembra Latvijas kausa izcīņas spēlei, kam ir lielāka nozīme.

Gata Justoviča vadītie vīri pirmo ceturtdaļu iesāka ļoti rezultatīvi, gūstot 25 punktus. Nākamjā ceturtdaļā jelgavnieki arī bija gana rezultatīvi un pēc puslaika rezultāts uz tablo vēstīja 48:41, vadībā viesi.

Trešajā ceturtdaļā turpinājās jelgavnieku ofensīva, noslēdzot spēles nogriezni ar rezultātu 26:14. Pēdējā ceturtdaļā BK “Jelgava” vīri samazināja apgriezienus, ko izmantoja mājinieki samazinot rezultāta starpību, taču finālā uzvara “Jelgavas” spēlētājiem ar. 85:74.

BK “Jelgava” sastāvā Armands Ginters nepilnās 25 minūtēs guva 18 punktus un izcīnīja septiņas atlēcošās bumbas, kļūstot par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju. Kristaps Pļavnieks turpināja spēlēt rezultatīvi un atzīmējās ar 17 punktiem, bet 16 punkti Ulda Feldmaņa rēķinā.

Nākamā spēle jelgavniekiem plānota 8.decembrī, kad “Užavas” Latvijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla atbildes spēlē būs jātiekas ar “Pafbet” Igaunijas-Latvijas līgas klubu BK “Liepāja”, savukārt “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā nākamais duelis 12.decembrī viesos pie “Tukums/TSS”.