ZZ.lv ARHĪVS

LLU basketbolisti tiek pie pirmā panākuma

Jānis Tiltiņš

2021. gada 3. decembris 11:00

106
LLU basketbolisti tiek pie pirmā panākuma

Piecu zaudēto spēļu sēriju Reģionālajā Basketbola līgā pārtraukusi Latvijas Lauksaimniecības universitātes studentu komanda, kas 1.decembrī savā laukumā ar 66:59 apspēlēja BJBS “Rīga/Juniors” vienību. Elvis Satovskis kaldināja panākumu ar 25 gūtajiem punktiem.

Novembra izskaņā LLU basketbolisti vispirms izbraukumā tikās ar “Mārupe SC”. Jelgavnieki izbraukumā piedzīvoja zaudējumu ar 61:66. Zaudējumā E. Satovskis guva 19 punktus, bet Roberta Grīnberga rēķinā 12 punkti un četras rezultatīvas piespēles. Savukārt Mārtiņš Vīgants sakrāja 11 punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem.

1.decembra spēlē LLU sporta centra zālē mūsu studentu komanda spēja gūt pirmo panākumu, pārtraucot piecu zaudējumu sēriju un uzvarot BJBS “Rīga/Juniors” ar 66:59.

Arī šajā spēlē raženākā punktu bagāža Elvim Satovskim, kurš guva 25 punktus, kā arī izcīnījas astoņas bumbas zem groziem un izprovocēja desmit noteikumu pārkāpumus. Toms Truksnis sakrāja 12 punktus un 11 bumbas zem groziem, bet M. Vīganta kontā 11 punkti.

LLU studenti nākamo spēli aizvadīs 8.decembrī pulksten 19:15 LLU sporta centra zālē pret “East-Ball/RTDP”. Pēc sešām spēlēm trenera Česlava Mateikoviča vadītā vienība Reģionālās Basketbola līgas rietumu zonā ieņem 6.vietu starp 11 komandām. Izslēgšanas spēlēs kvalificēsies astoņas spēcīgākās.


Foto: llu.lv