“Zemgale/LLU” no Liepājas atved divus punktus

Ruslans Antropovs

2021. gada 2. decembris 12:58

66

“Zemgale/LLU” izbraukumā ar rezultātu 4:1 (2:0; 0:1; 2:0) trešo reizi savstarpējās spēlēs pieveica “Liepāja” hokejistus un tiek vēl pie diviem punktiem “Optibet” hokeja līgas regulārajā čempionātā.

Interesanti, ka šajā spēlē abu komandu vārtus sargāja otrie vārtsargi – jelgavniekiem Mariuss Bajaruns-Galējs, liepājniekiem – Patriks Bērziņš.

“Zemgale/LLU” hokejisti izvirzījās spēles vadībā jau otrajā minūtē, kad 27 sekunžu laikā guva divus vārtus. Pirmais ar vārtu guvumu atzīmējās baltkrievu leģionārs Andrejs Zajacs (Andrei Zayats), bet otrus ātros vārtus guva Jelgavas Ledus sporta skolas audzēknis, “Zemgale Juniors” uzbrucējs Rūdolfs Muraško – 2:0.

“Liepāja” galvenais treneris Normunds Sējējs bija spiests pieprasīt 30 sekunžu pārtraukumu, lai “pamodinātu” savu padotos. Zināmā mērā tas viņam arī sanāca.

Jelgavnieki ne pirmajā, ne otrajā trešdaļā vārtus vairs neguva. Savukārt krievu leģionārs Dmitrijs Seļiutins (Dmitrii Seliutin) otrajā trešdaļā vairākumā atguva vienus vārtus par labu liepājniekiem – 2:1.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejisti pārņēma ripas kontroli savās rokās un spēja gūt divus vārtus. Sākumā ar vārtu guvumu atzīmējās Latvijas U-20 valstsvienības uzbrucējs Aleksis Ostaņkovičs, bet trešdaļas vidū vārtus guva Latvijas Studentu valstsvienības uzbrucējs Aleksandrs Novikovs – 4:2.

Jelgavnieku treneru štābs par labāko spēlētāju “Zemgale/LLU” sastāvā atzīmēja vārtsargu Mariusu Bajarunu-Galēju.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīs jau šo sestdien savās mājās tiekoties ar HS “Rīga” jauniem hokejistiem, kuri piedzīvo deviņu zaudēto spēļu sēriju.

Vārtu guvēji

“Liepāja”: 28:20 Dmitrii Seliutin (Anosov, Miezis).

“Zemgale/LLU”: 02:07 Andrei Zayats (Novikovs, Krūmiņš); 02:34 Rūdolfs Muraško (Dīķis, Tumānovs); 42:35 Aleksis Ostaņkovičs (Jekimovs); 50:50 Aleksandrs Novikovs (Grekovs).