ZZ.lv ARHĪVS

“Veselības kokteilis” trim ziemas vakariem

zz.lv

2021. gada 2. decembris 10:14

49
“Veselības kokteilis” trim ziemas vakariem

Reaģējot uz aktuālajiem notikumiem pasaulē un vēršot uzmanību uz cilvēka emocionālo un fizisko veselību, Zemgales NVO centrs, sākot ar 2. decembri līdz pat Ziemassvētkiem, aicina piedalīties trīs tiešsaistes raidījumos ceturtdienu vakaros - “Veselības kokteilis, ” kas notiks pulksten 20 “Zoom” platformā, informē Zemgales NVO centrs.


Pasākuma formāts būs neierasts. Uz sarunu par veselību kādā mājīgā kafejnīcā pulcēsies eksperti, bet pasākuma vadītāja lomā iejutīsies bārmenis. Sarunā pievienoties un uzdot savu jautājumu viesiem laipni aicināts ikviens, pieslēdzoties attālināti. Sarunas noslēgumā ikviens saņems kāda garda ziemas dzēriena recepti, kuru tieši šim raidījumam radīs “Balzāmbāra” saimnieks Pēteris Repečko.


Uz pirmo sarunu “Veselības kokteilī” jau šo ceturtdien, 2. decembrī tiksies “HolisArts” producente, pacientu atbalsta biedrības “Solis pretim melanomai” pārstāve, melanomas paciente Sondra Zaļupe un Rīgas Stradiņa universitātes ārsts - internists Kārlis Rācenis.


Nākamie pasākumi – 9. un 16. decembrī pulksten 20.


Piedalīties “Veselības kokteiļa” sarunās iespējams, atverot šo saiti: https://ej.uz/veselības_kokteili

 Dalība bez maksas.

Seko līdzi arī sociālajos tīklos - facebook @ZemgalesNVO un mājas lapā www.zemgalei.lv un uzzini, kas būs nākamie sarunu viesi jau drīz!

“Veselības kokteili” organizē Zemgales NVO centrs. Tas tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Foto: Zemgales NVO centrs publicitātes