“Zemgale/LLU” neizmanto savas iespējas (FOTO)

Ruslans Antropovs

2021. gada 27. novembris 23:50

159

Pirmo reizi šajā “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionātā “Zemgale/LLU” piedzīvo zaudējumu pret čempioniem “Olimp/Venta 2002” – 3:4 (2:1; 0:1; 1:1; 0:0; 0:1). Jelgavnieku neizmantotie vārtu gūšanas momenti noveda līdz pēcspēles soda metieniem, kur veiksmīgāki bija viesi.

Pirmajās spēlēs minūtēs iniciatīva vairāk piederēja “Olimp/Venta 2002” spēlētājiem un jelgavniekiem bija nepieciešams zināms laiks, lai izlīdzinātu ripas kontroles laiku.

Pirmās trešdaļas otrā pusē rīdzinieku uzbrucējs Edijs Brahmanis, izmantojot ledus saimnieku mazākumu, atklāja spēles rezultātu – 0:1. Pēc zaudētiem vārtiem “Zemgale/LLU” hokejisti pārņēma kontroli par spēles gaitu un līdz trešdaļas beigām ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā ar rezultātu 2:1.

Pateicoties aizsarga Iļja Grekova pieslēgšanās uzbrukumam, sākumā vārtus guva Krievijas leģionārs Iļja Olonovs (Ilya Olonov), bet divas minūtes vēlāk precīzs bija uzbrucējs Aleksandrs Novikovs.

Otro trešdaļu jaudīgi iesāka “Zemgale/LLU” hokejisti, kuri gan neizmantoja savas vārtus gūšanas iespējas. Tad jelgavnieku pārsvaru samazināja divi noraidījumi, kuru laikā nācās pretstāvēt “Olimp/Venta 2002” lielam vairākumam.

Jelgavniekiem tiešām bija izcilas vārtu gūšanas iespējas, bet otrās trešdaļas beigu pusē precīzāks rīdzinieku rindās atkal izrādījās Edijs Brahmanis, kurš izlīdzināja spēles rezultātu – 2:2.

Trešās trešdaļas sākumā “Olimp/Venta 2002” hokejisti pārņēma teritoriālo pārsvaru un jelgavniekus no vārtu zaudējumiem vairākas reizes glāba vārtsargs Rihards Cimermanis.

Trešdaļas vidū “Zemgale/LLU” spēlētāji atguva ripas kontroli un tā rezultātā komandas kapteinis Artūrs Ozoliņš izvirzīja jelgavniekus vadībā – 3:2.

Diemžēl pārsvars saglabājās tikai četras minūtes. Ledus saimnieki nespēja izmest ripu no savas aizsardzības zonas, kas ļāva “Olimp/Venta 2002” aizsargam Didzim Jansonam ar metienu no zilās līnijas panākt rezultāta izlīdzināšanu – 3:3.

Spēles papildlaikā neviena no komandām neguva vārtos, bet pēcspēles metienos uzvaru izcīnīja “Olimp/Venta 2002” – 3:4.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīs 1. decembrī, izbraukumā tiekoties ar saviem tuvākiem konkurentiem – “Liepāja”.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 17:12 Ilya Olonov (Iļja Grekovs); 19:52 Aleksandrs Novikovs (Iļja Grekovs, Kristaps Roķis); 47:26 Artūrs Ozoliņš (Olonov, Jekimovs). Pēcspēles metienos: Artūrs Ozoliņš.

“Olimp/Venta 2002”: 13:26 Edijs Brahmanis - vairākums; 34:16 Edijs Brahmanis (Adeļsons, Jass); 51:40 Didzis Jansons (Jass). Pēcspēles metienos: Reinis Mārtiņš Lejnieks, Miķelis Rēdlihs.