ZZ.lv ARHĪVS

Pasniegtas Jelgavas Gada balvas uzņēmējdarbībā

zz.lv

2021. gada 26. novembris 15:42

354
Pasniegtas Jelgavas Gada balvas uzņēmējdarbībā

Šonedēļ Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) trīs nominācijās pasniegtas Jelgavas valstspilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.


"Uzņēmēju atbalsts ir viena no pilsētas prioritātēm, jo ciešā sadarbībā mēs radām iespēju veicināt pilsētas ekonomisko attīstību, celt izglītības līmeni, nodrošināt sociālo palīdzību. Šajā mainīgajā laikā uzņēmējiem ir jābūt īpaši motivētiem, kritiski domājošiem, tolerantiem, un jums tas izdodas. Paldies par darbu un jūsu ieguldījumu," uzņēmējus uzrunāja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

 

ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone atzīst, ka šis konkurss ir veids kā pateikt paldies uzņēmējiem, novērtējot viņu devumu pilsētas ekonomikas attīstībā un vienlaikus pozitīvi novērtētu preču vai pakalpojumu nodrošināšanā. Šogad konkursam kopumā saņemti 36 pieteikumi – nominācijām pieteikti Jelgavas ražošanas uzņēmumi, dažādu jomu pakalpojumu sniedzēji, kā arī pandēmijas kontekstā – medicīnas iestādes. Būtiski uzsvērt: lai gan konkursa nolikums paredzēja iespēju uzņēmumiem pašiem pieteikt sevi konkursam, šogad neviens to nav izmantojis – visus uzņēmējus konkursam izvirzījuši pilsētas iedzīvotāji.

 

Konkursā uzņēmumi godināti trīs nominācijās – "Sociāli atbildīgs uzņēmums", "Radošs uzņēmums" un "Gada debija" –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir līdz 10, no 11 līdz 50 un pārsniedz 51 cilvēku.

 

Žūrijas komisija, kurā bija pašvaldības pārstāvji, vērtēja uzņēmējus pēc noteiktiem kritērijiem. Piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā. Lai konkursa komisija labāk iepazītu izvirzītā uzņēmuma veikumu pieteiktajā kategorijā, šogad uzņēmēji ar konkursa žūrijas komisiju tikās digitālajā vidē "Zoom" platformā.

 

Žūrijas komisija šogad Jelgavas valstspilsētas Gada balvu uzņēmējdarbībā piešķīra septiņiem uzņēmumiem, bet vēl divi uzņēmumi saņēma veicināšanas balvu.

 

Gada uzņēmējdarbības balvas saņēmēji:

 

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu līdz 10

  • Gada debija: SIA "Kokradis"

  • Sociāli atbildīgs uzņēmums: SIA "CIK–OPT"

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50

  • Radošs uzņēmums: SIA "BJMK"

  • Sociāli atbildīgs uzņēmums: SIA "TS Rīga"

Konkursa uzvarētāji uzņēmumu grupā ar darbinieku skaitu vairāk nekā 51

  • Gada debija: SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca"

  • Radošs uzņēmums: SIA "Berling"

  • Sociāli atbildīgs uzņēmums: SIA "Mitau Steel"

Veicināšanas balvas saņēmēji

  • Radošs uzņēmums: IK "LDT S"

  • Sociāli atbildīgs uzņēmums: SIA "Zemgales veselības centrs"

 

 

Foto: Jelgava.lv