ZZ.lv ARHĪVS

“Zemgale/LLU” trešo reizi tiksies ar čempioniem

Ruslans Antropovs

2021. gada 25. novembris 18:32

78
“Zemgale/LLU”  trešo reizi tiksies ar čempioniem

Sestdien, 27. novembrī hokeja komanda “Zemgale/LLU” trešo reizi šajā “Optibet” hokeja līgas sezonā tiksies ar Latvijas čempioniem – “Olimp/Venta 2002”, kuri savu pieredzi vairojuši Starptautiskās Hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņā.

Pēc izlašu pauzes “Zemgale/LLU” spēlētāju rindas samazinājās par diviem spēlētājiem. “Dinamo Rīga” pārtrauca sadarbību ar uzbrucēju Patriku Zabusovu un aizsargu Ernestus Ošenieku, kuri spēlēja jelgavnieku rindās.

Savukārt “Olimp/Venta 2002” novembrī aizvadīja trīs spēles Starptautiskās Hokeja federācijas Kontinentālā kausa izcīņā, kur vairoja savu pieredzi, kaut arī neiekļuva turnīra finālā. Latvijas čempionātā rīdzinieki nav spēlējuši kopš 16. oktobra, kas gan pavisam nenozīmē, ka viņi negribēs revanšēties par iepriekšējiem zaudējumiem.

“Zemgale/LLU” pirmajā savstarpējā spēlē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1, bet otrajā – 7:4. Pretiniekam ir pietiekami daudz pieredzējuši spēlētāju, kuri varētu labi noskaņot komandu cīņai pret jelgavniekiem un tā solās būt diezgan spraiga.

Skatītāji, par laimi, varēs vērot šo spēli klātienē Jelgavas Ledus hallē, kura darbosies “zaļā režīmā” un uzrādot Covid-19 sertifikātu, hokeja mīļotāji varēs atrasties tribīnēs, ievērojot distanci viens no otra.

Pagājušā sestdienā “Zemgale/LLU” savās mājās pieveica pretiniekus no hokeja komandas “Prizma” ar rezultātu – 4:2 (3:0; 1:1; 0:1). Rīdzinieki nebija spēlējuši veselu mēnesi un tas ļāva jelgavniekiem ātri izvirzīties vadībā un saglabātu gūto pārsvaru līdz spēles beigām. Ar vārtu guvumiem atzīmējās Jānis Švanenbergs, Roberts Jekimovs, Aleksandrs Novikovs un Kevins Strādnieks.

Šobrīd “Zemgale/LLU” čempionāta tabulā pārliecinoši ieņem otro vietu. Tomēr, lai to saglabātu, Jelgavas hokeja komandai ir jācīnās par uzvaru katrā spēlē, jo grūti paredzēt turnīra tālāko gaitu pandēmijas apstākļos.

Turnīra tabula

Vieta

Komanda

Spēles

Punkti

1.

Mogo/LSPA

16

30

2.

Zemgale/LLU

16

26

3.

Liepāja

13

16

4.

Olimp/Venta 2002

11

12

5.

HS Rīga

15

9

6.

Prizma

10

3

7.

Dinaburgs

11

0

 

Foto: Ruslans Antropovs