ZZ.lv ARHĪVS

Mistera sniegums uzlabojas, bet komanda piedzīvo zaudējumus

Jānis Tiltiņš

2021. gada 24. novembris 11:30

59
Mistera sniegums uzlabojas, bet komanda piedzīvo zaudējumus

Savu individuālo sniegumu statistikas izteiksmē uzlabojis jelgavnieks Andris Misters, kurš “Pafbet” Igaunijas-Latvijas Basketbola līgas regulārajā čempionātā Igaunijas “Parnu Sadam” sastāvā aizvadījis produktīvas spēles. Diemžēl ar latviešu basketbolista sniegumu ir bijis “par īsu”, un Pērnavas klubs pēdējās divās spēlēs piedzīvojis zaudējumus.

17.novembrī Pērnavas klubs, kurš pagājušajā sezonā Igaunijas basketbola līgā izcīnīja sudraba godalgas, izbraukumā mača pagarinājumā ar 77:82 atzina Tartu universitātes komandas pārākumu. A. Misters šajā spēlē kļuva par savas vienības rezultatīvāko spēlētāju, gūstot 22 punktus. Aizsargs realizēja trīs no sešiem tālmetieniem, kā arī izcīnīja četras atlecošās bumbas un pārtvēra divas piespēles.

Savukārt 21.novembrī Igaunijas klubs savā laukumā ļoti sīvā cīņā piekāpās Latvijas flagmanim “VEF Rīga” ar 77:80. Andris Misters, kurš savas karjeras laikā arī pavadīja divas sezonas Rīgas kluba rindās, pret savu bijušo komandu guva 14 punktus un bija otrs rezultatīvākais spēlētājs “Parnu Sadam” vienībā. Jelgavnieks spēles protokolā arī atzīmējās ar septiņām izcīnītām bumbām zem groziem un pieļautām trīs kļūdām, turklāt uzrādot labāko +/- koeficientu komandā +9.

Pēc aizvadītām septiņām spēlēm Igaunijas-Latvijas čempionātā A. Misters caurmērā laukumā pavadījis 27 minūtes, kuru laikā vidēji guvis 12 punktus, realizējot 40% no raidītajiem tālmetieniem. Latvijas basketbolists atrodas arī labāko līgas tālmetienu izpildītāju sarakstā (16.vieta), kopumā septiņās spēlēs realizēdams 14 trīs punktu metienus.

Foto: Margit Kabin "Parnu Sadam"