“Doka” basketbola veterāni pieveic “Talsus”

Jānis Tiltiņš

2021. gada 23. novembris 11:08

136

Svētdien, 21.novembrī Jelgavas sporta hallē pirmo spēli Latvijas Maksibasketbola čempionātā aizvadīja basketbola veterānu komanda “Doks” K50+. Jelgavnieki ar 54:39 pieveica “Talsu” basketbolistus.

Jelgavas veterāni spēli iesāka apņēmīgi, pirmo ceturtdaļu noslēdzot savā labā ar 13:2. otrajā ceturksnī viesi ņēmās atspēlēties un tas izdevās. Ejot atpūtā pēc puslaika rezultāts uz tablo vēstīja 22:21 – vadībā “Doks”.

Nākamās divas ceturtdaļas atkal pārāki bija mājinieki (15:7 un 17:12). Vienu brīdi “Doku” pārsvars sasniedza teju 20 punktus, taču spēle noslēdzās ar rezultātu 54:39.

Gints Reins izcēlās ar 24 punktiem un desmit izcīnītām bumbām zem groziem. Jāņa Bacāna rēķinā 15 punkti un 16 bumbas zem groziem, bet Saulvedis Šalājevs sakrāja sešus punktus, deviņas atlecošās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles.

Jelgavas basketbola veterāniem nākamā spēle K50+ vecuma grupā 26.novembrī, kad izbraukumā būs jātiekas ar “Lapmežciemu.”

Savukārt “Doks” K40+ vienība sezonas otrajā spēlē ar 73:85 viesos piekāpās “Garkalnes runčiem”. Mājnieku sastāvā 36 punktus guva Latvijas 3x3 basketbola komandas treneris, olimpiskais čempions Raimonds Feldmanis.

Jelgavas komandas sastāvā Ansis Teteris guva 20 punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem. Edgars Rumpis pievienoja 18 punktus, bet Mareks Kreicbergs guva 11 punktus un izcīnīja astoņas atlecošās bumbas.

“Doks” K40+ ar diviem zaudējumiem divās spēlēs astoņu komandu konkurencē patlaban ieņem 5.vietu.