“Zemgale/LLU” turpina uzvaru sēriju (FOTO, VIDEO)

Ruslans Antropovs

2021. gada 9. novembris 12:17

109

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” sestdien savās mājās ar rezultātu 5:3 (0:0; 3:1; 2:2) pieveica HK “Liepāja”, panākot trešo uzvaru pēc kārtas "Optibet" hokeja līgas regulārajā čempionātā.

Pirmo trešdaļu abas komandas aizvadīja augstā tempā, cenšoties panākt taktisko pārākumu ripas kontrolē. Pie vērā ņemamiem panākumiem netika neviena komandas, tāpēc trešdaļa noslēdzās bez gūtiem vārtiem.

Otrajā trešdaļā par noteicošo kļuva spēle nevienlīdzīgos sastāvos. HK “Liepāja” uzbrucējs Rihards Ričards Fomins atklāja spēles rezultātu, kad jelgavnieki spēlēja skaitliskā mazākumā – 0:1.

Trīs minūtes vēlāk, spēlējot vairākumā, “Zemgale/LLU” uzbrucējs Aleksandrs Novikovs izlīdzināja rezultātu, bet vēl pēc trim – vairākumā Roberts Jekimovs izvirzīja jelgavniekus vadībā – 2:1. Trešdaļas turpinājumā “Zemgale/LLU” kapteinis Artūrs Ozoliņš panāca jau divu vārtu pārsvaru – 3:1.

Trešās trešdaļas otrajā minūtē uzbrucējs Patriks Zabusovs guva ātrus vārtus, izvirzot “Zemgale/LLU” vadībā ar trīs vārtu pārsvaru – 4:1.

Ātri gūtie vārti atslābināja jelgavniekus un trešdaļas gaitā HK “Liepāja” hokejisti Eimantas Noreika un Artjoms Anosovs spēja gūt divus vārtus – 4:3.

Liepājnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, lai mēģinātu izlīdzināt spēles rezultātu, bet šo iespēja izmantoja “Zemgale/LLU” uzbrucējs Patriks Zabusovs, kurš pēdējā sekundē guva uzvaras vārtus – 5:3.

4.novembrī “Zemgale/LLU” izbraukumā ar rezultātu 8:2 (2:1; 3:1; 3:0) pārspēja HS “Rīga” jaunos hokejistus. Interesanti, ka rīdzinieku rindās ar vārtu guvumiem atzīmējās “Jelgavas Ledus sporta skolas” audzēknis Mārtiņš Krišs Krūklītis un bijušais “Zemgale/LLU” aizsargs Jānis Bullītis.

Šobrīd “Optibet” hokeja līgas regulārā čempionātā ir izsludināta nacionālo izlašu pauze, kuras laikā “Zemgale/LLU” un “Jelgavas Ledus sporta skolas” hokejisti spēlē dažāda vecuma un līmeņa izlasēs.

Nākamā “Zemgale/LLU” spēle paredzēta 17. novembrī, kad jelgavnieki dosies uz Rīgu, lai tiktos ar čempionāta līderiem – “Mogo/LSPA”.