“Zemgale/LLU” izcīna pirmo “sauso” uzvaru (FOTO, VIDEO)

Ruslans Antropovs

2021. gada 31. oktobris 11:29

294

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” savās mājās ar rezultātu 5:0 (2:0; 2:0; 1:0) pieveica jauniešus no HS “Rīga”. Savus pirmos vārtus “Optibet” hokeja līgā guva “Zemgale Juniors” uzbrucējs Roberts Vītols, bet vārtsargs Rihards Cimermanis atvairot 14 metienus, aizvadīja savu pirmo “sauso” sezonas spēli.

Jelgavnieku rindas pirms spēles papildināja Krievijas leģionārs – Iļja Olonovs (Ilya Olonov), kurš pagājušā sezonā spēlēja HK “Dinaburga” un 21 spēlē iekrāja 27 rezultativitātes punktus (15 vārti + 12 piespēles). Divdesmit astoņus gadus vecam uzbrucējam ir piecu gadu pieredze spēlējot Krievijas Augstākā hokeja līgā (VHL), bet 2013. gadā viņš aizvadīja sešas spēles Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Hantimansijskas "Jugra" komandā.

No pirmās spēles minūtes “Zemgale/LLU” uzņēmās ripas kontroli un dominēja uz laukuma līdz pašas spēles beigām. Jau otrajā minūtē uzbrucējs Patriks Zabusovs lielā ātrumā ieslidoja pretinieku zonā, apspēlēja pretiniekus un atdeva precīzu piespēli Kristapam Roķim, kurš atklāja spēles rezultātu – 1:0.

Minūti vēlāk jaunais jelgavnieku leģionārs Iļja Olonovs veiksmīgi uz laukuma atrada uzbrucēju Robertu Vītolu, kurš ieraidīja ripu vārtos, gūstot savus debijas vārtu Latvijas augstākā hokeja līgā – 2:0.

Otrajā trešdaļā “Zemgale/LLU” hokejisti izmantoja skaitlisko vairākumu. Patriks Zabusovs precīzi piespēlēja ripu uz vārtu priekšu, kur to vārtos ieraidīja baltkrievu leģionāra Andrejs Zajacs – 3:0.

Trešdaļas izskaņā vārtu priekšā aizsarga Mārtiņa Poreja raidītās ripas lidojuma trajektoriju izmainīja “Zemgale Juniors” uzbrucējs Uldis Pūpols – 4:0. Jaunam hokejistam šie jau ir otrie gūtie vārti šajā sezonā.

Trešajā trešdaļā “Zemgale/LLU” rindās ar vārtu guvumu atzīmējās uzbrucējs Patriks Zabusovs, kurš spēles gaitā ir veidojis daudzus momentus un atdeva divas rezultatīvas piespēles – 5:0.

Jāuzteic HS “Rīga” spēlētāji, kuri bloķējuši ļoti lielu skaitu metienu, kurus jelgavnieki raidīja vārtsarga Deiva Deivida Rolova sargātos vārtos. Arī rīdzinieku vārtsargs ļoti labi aizsargāja savu vārtus, atraidot 43 ripas no 48 metieniem. “Zemgale/LLU” vārtsargs Rihards Cimermanis atvairīja visus 14 raidījumus savos vārtos un aizvadīja pirmo “sauso” spēli šajā sezonā.

Abas komandas jau nākošajā nedēļā tiksies vēlreiz. 4.novembrī “Zemgale/LLU” dosies izbraukumā uz Rīgu un plkst.16:00 aizvadīs ceturto savstarpējo spēli ar hokeja skolas “Rīga” audzēkņiem.

Vārtu guvēji

01:56 Kristaps Roķis (Zabusovs, Grekovs); 03:16 Roberts Vītols (Olonov); 27:23 Andrei Zayats (Zabusovs, Porejs) – vairākums; 37:50 Uldis Pūpols (Porejs, Krūmiņš); 51:30 Patriks Zabusovs (Porejs).