“Jelgavas” basketbolistus pieviļ metienu precizitāte (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2021. gada 21. oktobris 10:28

244

19.oktobrī Jelgavas sporta hallē basketbola klubs “Jelgava” aizvadīja pēdējo spēli pirms “lokdauna”, kad tikās ar BK “Saldus” vienību. Duelī pret sīksto “Saldus” komandu mājiniekiem gaužām nevedās metieni no tālmetiena līnijas un no soda līnijas, kā rezultātā tika piedzīvots zaudējums ar 69:76.

Pirmo ceturtdaļu BK “Jelgava” iesāka ar pārliecinošu sniegumu. Kā ierasts jelgavnieki bieži izmantoja savu spēcīgāko ieroci – tālmetienus. Pateicoties pieciem precīziem trīs punktu metieniem “Jelgavas” spēlētāji pirmo spēles nogriezni noslēdza savā labā ar 24:20.

Otrajā un trešajā ceturtdaļā turpinājās sīva spēkošanās. Mūsu vīriem lielas problēmas sagādāja punktu gūšana no tālās distances un no soda metienu līnijas (3p. – 8/37 (22%) un 1p. – 11/21 (50%)), kas liedza lauzt spēles gaitu un pārņemt vadības grožus.

Tieši otrādi. Pēdējā ceturtdaļā sniegumu uzlaboja “Saldus” basketbolisti, kas guva uzvarēja pēdējo spēles nogriezni 19:8 un svinēja panākumu ar 76:69. BK “Jelgava” spēlētāji mača pēdējā ceturtdaļā grozam garām raidīja visus desmit raidītos tālmetienus.

No “Jelgavas” basketbolistiem var izcelt Armanda Gintera sniegumu, kurš nepilnās 26 minūtēs guva 20 punktus un izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.