BK “Jelgava” trešo reizi pēc kārtas pieveic “Ķekavas” basketbolistus

Jānis Tiltiņš

2021. gada 13. oktobris 10:26

67

Jau trešo reizi īsā laika periodā divu čempionātu ietvaros basketbola kluba “Jelgava” spēlētāji tikās ar BK “Ķekava”. Šoreiz 12.oktobrī izbraukumā jelgavnieki “Ramirent” Nacionālās līgas čempionātā svinēja uzvaru pār savu pretinieku ar 72:60.

Spēli ar precīzu tālmetienu iesāka mājnieki, taču Armands Seņkāns jau nākamajā uzrukumā atbildēja ar precīzu tālmetienu un aizsāka jelgavnieku izrāvienu. Jelgavnieki pirmo ceturtdaļu noslēdza sev par labu ar 19:11. Otrajā ceturksnī spēles ritējums izlīdzinājās. Rezultāts auga lēnām, taču BK “Jelgava” droši saglabāja savu pārsvaru, un ejot atpūtā rezultāts uz tablo vēstīja 37:30, vadībā viesi.

Trešajā ceturtdaļā BK “Ķekava” spēlētāji spēja pietuvotes rezultātā līdz -2 (40:42), taču viesi spēja pārsvaru noturēt ceturtās ceturtdaļas izskaņā, pateicoties Roberta Pāžes un Armanda Gintera pūlēm uzbrukumā, strauji palielināja pārsvaru (68:52) un praktiski apdzēsa visas mājinieku cerības uz uzvaru. Mačs noslēdzās ar rezultātu 72:60. Līdz ar šo panākumu trenera Gata Justoviča vadītā vienība “Ramirent” Nacionālās Basketbola līgas čempionātu iesākuši ar trīs uzvarām un Rietumu zonas turnīra atbulā ieņem 1.vietu.

A.Ginters kļuva par uzvarētāju komandas rezultatīvāko spēlētāju, sakrājot 18 punktus un 11 atlecošās bumbas. R.Pāže pievienoja 17 punktus un piecas rezultatīvas piespēles.

Komandas galvenais treneris šoreiz atpūtināja komandas veterānu Andri Justoviču, kurš laukumā nedevās.

Nākamo spēli BK “Jelgava” aizvadīs 19.oktobrī, kad pulksten 20 Jelgavas sporta hallē uzņems vienu no spēcīgākajām līgas komandām BK “Saldus”.