“Jelgavas” basketbolistiem ražens sniegums uzvarā pār “DSN” (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2021. gada 6. oktobris 10:17

332

Ļoti rezultatīvu spēli aizvadījuši basketbola kluba “Jelgava” spēlētāji, kas 5.oktobrī “Ramirent” Nacionālajā basketbola līgā ar 110:77 pieveica BJBS “Rīga/DSN” jauniešu vienību. Jelgavas komandai šis jau bija otrais panākums regulārajā čempionātā.

Mājinieki kārtīgus pamatus uzvarai sāka likt jau pirmajā ceturtdaļā, kas tika uzvarēta ar 32:23. Arī otrajā ceturtdaļā, kad laukumā regulāri sāka iesaistīties rezervisti, BK “Jelgava” pārsvars turpināja augt un, ejot puslaikā rezultāts uz tablo vēstīja 56:38. Trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzīgs scenārijs un jau drīz vien kļuva skaidrs, ka atlikusī spēles daļa ir tikai formalitāte. BK “Jelgava” izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru ar 110:77.

Jelgavnieku centra uzbrucējs Armands Seņkāns kļuva par vienības rezultatīvāko spēlētāju, sakrājot 24 punktus, kā arī izcīnot 12 bumbas zem groziem. Andris Justovičs atzīmējās ar 23 gūtajiem punktiem un pieciem precīziem tālmetieniem, bet Roberta Pāžes rēķinā 14 punkti.

Nākamā spēle BK “Jelgava” vienībai paredzēta “Užavas” Latvijas kausa izcīņas turnīrā 8.oktobrī pulksten 20 Jelgavas sporta hallē pret BK “Ķekava”. Savukārt “Ramirent” Nacionālajā Baketbola līgā nākamais duelis notiks 12.oktobrī, pret to pašu “Ķekavas” vienību – viesos.