Jelgavas basketbolisti izbraukumā piekāpjas "ventiņu" studentiem

Jānis Tiltiņš

2018. gada 10. novembris 20:53

119

Trešo zaudējumu Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā piedzīvojusi "Jelgava/LLU" vīru komanda, kas 10. novembra izbraukuma spēlē atzina "Ventspils Augstskolas" pārākumu ar 87:94.

Spēle ritēja kā pa viļņiem. Sākums veiksmīgāks padevās viesiem, noslēdzot pirmo ceturtdaļu savā labā ar 24:20. Otrajā ceturksnī mājinieki palielināja apgriezienus, likvidēja punktu deficītu un pat izvirzījās vadībā ar 49:42. Pēc lielā pārtraukuma jelgavniekiem četrus punktus izdevās atspēlēt – 67:70 –, taču pamatlaika pēdējā ceturtdaļā produktīvāk laukumā darbojās "ventiņi", sarūpējot Gata Justoviča vadītajai vienībai trešo zaudējumu.

Lai arī "Jelgavas/LLU" spēlētāji uzrādīja solīdu metienu precizitāti no divu punktu zonas (54 procenti), tomēr "Ventspils Augstskolas" basketbolisti 58 no komandas punktiem guva no soda laukuma, turklāt kopumā realizējot 60 procentus no raidītajiem metieniem.

"Patlaban pietrūkst stabilitātes. Pēc labas spēles pret "RSU" sekoja kritums. Šoreiz pārāk viegli pretiniekiem ļāvām darboties uzbrukumā," pēc mača komentē "Jelgava/LLU" galvenais treneris G.Justovičs.

Andris Justovičs un Toms Bitītis bija jelgavnieku rezultatīvākie vīri, katram gūstot pa 17 punktiem. Jānis Bērziņš un Kalvis Krūmiņš pievienoja vēl katrs pa 12. Savukārt Armanda Seņkāna kontā desmit punkti un 11 atlecošās bumbas.

Nākamais pārbaudījums Jelgavas basketbolistiem paredzēts jau otrdien, 13. novembrī, kad viesos būs jātiekas ar biznesa augstskolas "Turība" komandu, kurai pirmajā grupas turnīra apļa spēlē mūsu vīri Jelgavas Sporta hallē piekāpās ar 79:102.