"Jelgava/LLU" viegli tiek galā ar Ventspils studentiem (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2018. gada 28. oktobris 22:40

2819

Basketbola komanda "Jelgava/LLU" Jelgavas Sporta hallē 26. oktobrī aizvadīja kārtējo Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas regulārā čempionāta spēli. Šoreiz jelgavnieki uzņēma "Ventspils Augstskolas" vienību, kura tika apspēlēta ar rezultātu 77:60. "Jelgava/LLU" tika pie trešās uzvaras šosezon.

Pirmās trīs minūtes pirmajā ceturtdaļā noritēja līdzīga spēkošanās. Turpmāk sekoja mājinieku pārsvara izpausmes abos laukuma galos, un Gata Justoviča vadītā vienība pirmo spēles nogriezni noslēdza savā labā ar 21:13. Ar septiņiem punktiem izcēlās Armands Seņkāns, kurš kopumā visā spēlē bija mājinieku rezultatīvākais vīrs ar 18 punktiem.

Otrajā ceturtdaļā "Jelgavas/LLU" basketbolisti turpināja iesākto. Komandas kapteinis Salvis Mētra otro ceturksni atklāja ar precīzu raidījumu no tālās distances, un kopīgiem spēkiem pēc puslaika jau bija iekrāts 18 punktu pārsvars (43:25).

Otrajā puslaikā mājinieku augstā rezultativitāte apsīka, taču arī kurzemnieki īsti nespēja pietuvoties rezultātā. Trešo ceturtdaļu "Ventspils Augstskolas" basketbolisti uzvarēja ar 19:18. Pamatlaika pēdējo ceturtdaļu viesi iesāka agresīvi un nepilnās divās minūtēs samazināja rezultāta starpību līdz mīnus 11, taču S.Mētra ar precīzu metienu no groza apakšas apturēja pretinieku izrāvienu, kam sekoja divi precīzi Ulda Feldmaņa soda metieni. Vēlreiz precīzs bija Mētra, un jelgavnieki atjaunoja iepriekš iegūto pārsvaru, kas tika noturēts līdz mača beigām, izcīnot trešo uzvaru sezonā.

A.Seņkāns nepilnās 23 minūtēs guva 18 punktus un kļuva par jelgavnieku rezultatīvāko basketbolistu. Uldis Feldmanis sakrāja 14 punktus.

"Jelgavas/LLU" nākamais duelis paredzēts oktobra pēdējā dienā, kad izbraukumā būs jātiekas ar BJBS "Rīgas/KP BA/DSN" vienību. Mača sākums pulksten 19.30.