"Jelgavas/BJSS" basketbolistes izcīna pirmo uzvaru

Jānis Tiltiņš

2018. gada 22. oktobris 14:09

84

Trenera Harija Zelča vadītā "Jelgavas/BJSS" sieviešu komanda Baltijas apvienotajā klubu čempionātā izcīnījusi pirmo uzvaru, izbraukumā ar 72:60 apspēlējot Igaunijas komandu "Tartu Ulikool/Kalev". Jelgavnieču rindās Diāna Dude bija rezultatīvākā spēlētāja ar 14 gūtajiem punktiem.

Jelgavas basketbolistes devās tūrē uz Igauniju, kur bija jāaizvada divas spēles divās dienās. 20. oktobrī "Jelgava/BJSS" tikās ar Tartu Universitātes dāmu komandu. Pēc līdzīgas pirmās ceturtdaļas, kura noslēdzās ar 16:16, nākamajā viešņas bija krietni produktīvākas, veicot lielu izrāvienu un puslaiku noslēdzot savā labā ar 40:23.

Lai arī nākamajā ceturtdaļā igaunietes atspēlēja trīs punktus un pēdējā ceturtdaļā mājinieces guva par diviem punktiem vairāk, tomēr "Jelgava/BJSS" izcīnīja vēsturisku pirmo panākumu, uzvarot ar 72:60.

Jelgavnieču līdere Diāna Dude sakrāja 14 punktus, 11 atlecošās bumbas un atdeva trīs piespēles. Alises Karslones kontā 11 punkti un astoņas bumbas zem groziem, bet Katrīnai Kārklei un Diānai Brunavai – katrai pa desmit punktiem.

Savukārt 21. oktobrī jelgavnieces tikās ar spēcīgo Tallinas Universitātes vienību, kas mūsu basketbolistēm neatstāja ne mazāko cerību, sagādājot trešo zaudējumu sezonā ar 58:108.

Šajā dueli A.Karslone atzīmējās ar 12 punktiem un 11 atlecošajām bumbām, bet Vita Šadrova ar 11 punktiem.

Nākamā spēle "Jelgavas/BJSS" basketbolistēm paredzēta 25. oktobrī, kad Olimpiskajā sporta centrā pulksten 17.45 būs jāmērojas spēkiem ar "BS Rīga/TTT/Kadetēm".