"Jelgavas/LLU" basketbolisti cieš sakāvi savā laukumā (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2018. gada 20. oktobris 12:26

1786

Pirmo zaudējumu šajā sezonā Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā piedzīvojusi "Jelgavas/LLU" vīru komanda, kad piektdienas vakarā Jelgavas Sporta hallē ar 79:102 piekāpās biznesa augstskolas "Turība" jauniešiem. Jelgavnieku sastāvā Armands Seņkāns izcēlās ar 16 gūtajiem punktiem.

"Jelgavas/LLU" spēlētāji maču iesāka apņēmīgi. Spēles rezultātu ar precīzu raidījumu no tālās distances atklāja Jānis Bērziņš. Ātrā pārejā uzbrukumā iespaidīgi bumbu grozā no augšas trieca atlētiskais LLU students no Jēkabpils Reinis Avotiņš. Pēc nospēlētām nepilnām četrām minūtēm rezultāts jau bija 14:1, vadībā mājinieki. Arī pirmo spēles nogriezni izdevās noslēgt ar precīzu tālmetienu Andra Justoviča izpildījumā – 26:15.

Otro ceturtdaļu A.Justovičs atklāja ar vēl vienu precīzu metienu trīs punktu vērtē, taču tad "Jelgavas/LLU" spēles pavediens pārtrūka un Ziedoņa Jansona vadītie "Turības" basketbolisti spēja samazināt rezultāta starpību. Ejot lielajā pārtraukumā mājinieki atradās vadībā ar 43:39.

Otrais puslaiks jelgavniekiem izvērtās katastrofāls. Jau 24. minūtē viesi pārņēma vadību 53:51 un turpmāk vairs līderpozīcijas neatdeva pretiniekiem. Lai arī "Jelgavas/LLU" basketbolisti turpināja uzbrukt ar solīdu metienu precizitāti un trešajā ceturksnī sakrāja 19 punktu, aizsardzībā bija atrodami lieli caurumi. Tos izmantoja "Turības" spēlētāji, uzvarot šo spēles nogriezni ar 34:19.

Pamatlaika noslēdzošajā ceturtdaļā dominēja viesi un turpināja uzbrukt ar ļoti augstu metienu precizitāti. Lai arī "Jelgavas/LLU" galvenais treneris rotēja sastāvu un meklēja risinājumus, spēlē tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 79:102.

"Jelgavas/LLU" rindās Armands Seņkāns ar 16 gūtajiem punktiem bija rezultatīvākais spēlētājs. Andris Justovičs guva 11, bet Uldis Feldmanis pievienoja deviņus "ačus".

Nākamā spēle jelgavniekiem paredzēta 26. oktobrī savā laukumā ar Ventspils Augstskolas studentu komandu. Spēles sākums pulksten 20.