Dudei iespaidīga statistika, "Jelgavai/BJSS" otrais zaudējums (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2018. gada 16. oktobris 10:47

4089

Otro zaudējumu Baltijas valstu sieviešu apvienotajā klubu čempionātā piedzīvojusi "Jelgavas/BJSS" vienība, kas 13. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā sīvā cīņā piekāpās Igaunijas "Audentese Spordiklubi" ar 64:71. Diānai Dudei otro spēli pēc kārtas reģistrēta ļoti ražena statistika.

Jau no pirmajām minūtēm laukumā noritēja līdzīga spēle. Komandas ievērojamu pārsvaru nespēja iegūt. Spēles gaitā notika 11 vadības maiņas, un regulāri tablo vēstīja par neizšķirtu rezultātu, tomēr augumā raženās igaunietes veiksmīgāk nospēlēja ceturto ceturtdaļu un sagādāja jelgavniecēm otro zaudējumu sezonā.

Jau otro spēli pēc kārtas "Jelgavas/BJSS" sastāvā spožu sniegumu demonstrē 19 gadu vecā uzbrucēja Diāna Dude, kura šoreiz nospēlēto 30 minūšu laikā sakrāja 17 punktus, 16 atlecošās bumbas, turklāt deviņas no tām pie pretinieču groza, kā arī izprovocēja astoņus pārkāpumus. Savukārt Alises Karlsones rēķinā 11 punkti, astoņas bumbas zem groziem un sešas pārtvertas piespēles. Alise savas karjeras laikā spēlējusi basketbolu arī studiju laikā Amerikā un pēcāk Vācijā.

"Jelgava/BJSS" sezonu Baltijas apvienotajā čempionātā iesāka 10. oktobrī ar zaudējumu savā laukumā pret "TTT Rīga juniorēm" ar 43:79. Lai gan Harija Zelča vadītā vienība patlaban turnīra tabulā ieņem pēdējo vietu, sezona ir tikko sākusies, un teju visām basketbolistēm šī ir pavisam jauna pieredze citā – jau augstākā – līmenī.

Nākamā spēle "Jelgavas/BJSS" dāmu komandai paredzēta 31. oktobrī, kad savu skatītāju priekšā Zemgales Olimpiskajā centrā būs jātiekas ar "Daugavpils Universitāti". Spēles sākums pulksten 19.