“Jelgava/LLU” izbraukumā sakauj RSU studentus

Jānis Tiltiņš

2018. gada 12. oktobris 12:13

118

Otro uzvaru Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas čempionātā izcīnījis basketbola klubs “Jelgava/LLU”, kas 11. oktobra izbraukuma spēlē ar 82:69 pieveica pagājušās sezonas vicečempionus Rīgas Stradiņa universitāti (RSU). Armands Seņkāns kaldināja uzvaru ar 21 gūto punktu un deviņām atlecošajām bumbām.

Jelgavnieki iesāka spēli ar šādu sākuma sastāvu – Adrians Ganuļevičs, Toms Bitītis, Reinis Avotiņš, Salvis Mētra un Armands Seņkāns.

Mača pirmais nogrieznis jelgavniekiem izdevās veiksmīgs, to noslēdzot savā labā ar 22:17. Nākamās desmit minūtes veiksmīgāk aizvadīja RSU studenti, kas samazināja rezultāta starpību, un pēc puslaika rezultāts uz tablo vēstīja 39:37 – vadībā mājinieki.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa, un pēc trešās ceturtdaļas Gata Justoviča un Česlava Mateikoviča vadītie vīri ar minimālu pārsvaru pārņēma vadību – 58:57. “Jelgava/LLU” pamatlaika pēdējā spēles nogrieznī veica izšķirošo izrāvienu, uzvarot ceturtdaļu ar 24:12 un visu spēli ar 82:69.

Uzvarētāju komandā A.Seņkāns nepilnu 29 minūšu laikā atzīmējās ar 21 gūto punktu (2p. – 3/9, 3p. – 4/5, 1p. – 3/5) un deviņām atlecošajām bumbām. Uzbrucējs arī izcēlās ar visaugstāko efektivitātes koeficientu – 23. Pēc traumas sadziedēšanas ierindās atgriezies Uldis Feldmanis, kura kontā 13 punkti un piecas piespēles, bet Toms Bitītis un Salvis Mētra katrs guva pa 11 punktiem, turklāt Mētras rēķinā vēl desmit bumbas zem groziem, piecas rezultatīvas piespēles un astoņi izprovocēti pārkāpumi. Tikmēr Kalvis Krūmiņš nepilnās 12 minūtēs pamanījās gūt četrus punktus un četras reizes “apzagt” pretinieku – pārtvert bumbas.

“Jelgavas/LLU” nākamā cīņa sagaidāma 19. oktobrī, kad Jelgavas Sporta hallē būs jātiekas ar atjaunoto biznesa augstskolas “Turība” komandu. Spēles sākums pulksten 20. Jelgavnieku nākamie pretinieki līdz šim arī tikuši pie divām pārliecinošām uzvarām.