HK “Zemgale/LLU” izbraukumā pārliecinoši pieveic liepājniekus (FOTO)

Ruslans Antropovs

2018. gada 11. oktobris 13:12

94

Sesto “Optibet” hokeja līgas sezonas spēli izbraukumā Liepājā aizvadīja HK “Zemgale/LLU”, kur pārliecinoši pieveica ledus saimniekus HK “Liepāja” ar rezultātu 3:0 (0:0; 1:0; 2:0). Jaunie uzbrucēji Juliāns Misjus un Artūrs Homjakovs katrs guva pa vieniem vārtiem un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

HK “Liepāja” spēlētāji pirmajās spēles minūtēs spēja pārņemt spēles vadību, bet ripas kontrole diezgan ātri pārgāja pie jelgavniekiem. Liepājnieki pieļāva daudz kļūdu, nopelnīja vairākus noraidījumus, bet HK “Zemgale/LLU” nespēja atklāt spēles rezultātu pirmajā trešdaļā.

Otrajā trešdaļā mūsu puiši turpināja kontrolēt spēles gaitu, bet nedaudz vairāk kļūdījās spēles disciplīnā un bija spiesti trīs reizes spēlēt mazākumā. Vārtsargs Reinis Petkus neļāva mājiniekiem izmantot tiem dotās iespējas, nosargājot savus vārtus neskartus. Trešdaļas izskaņā pēc filigrānas Juliāna Misjusa piespēles pirmos vārtus guva Artūrs Homjakovs – 1:0.

Trešajā trešdaļā HK “Zemgale/LLU” dominēja uz laukuma, un jau otrajā minūtē pēc Ričarda Bernharda un Rustama Begova piespēlēm ripu vārtos ieraidīja aizsargs Rinalds Rosinskis – 2:0. HK “Liepāja” spēlētāji, nespējot tikt līdzi jelgavniekiem, bija spiesti sešas reizes pārkāpt noteikumus. HK “Zemgale/LLU” pieci spēlētāji šajās epizodēs guva mikro traumas, kuras gan netraucēs viņiem startēt nākamās spēlēs. Trešdaļas izskaņā, spēlējot vairākumā, pēc Kriša Grundmaņa un Artūra Homjakova piespēlēm ripu vārtos ieraidīja Juliāns Misjus – 0:3. Trešdaļas gaitā jelgavnieki guva vēl divus vārtus, bet tiesneši tos neieskaitīja.