"Jelgavas" futbolisti savās mājās zaudē RFS

LETA

2018. gada 8. oktobris 07:27

93

RFS komanda svētdien "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas 24. kārtā izbraukumā ar 0:4 (0:3) pārliecinoši apspēlēja "Jelgavu".

Rīdzinieku labā divus vārtus šajā mačā iesita ukraiņu leģionārs Maksims Marusičs, kamēr pa reizei izcēlās brazīlietis Eliveltu un Dāvis Indrāns.

Šīs spēles rezultātu jau otrajā minūtē pēc standartsituācijas atklāja Marusičs, kurš vēlreiz bija precīzs 26. minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu. Tikai četras minūtes vēlāk rezultāts kļuva jau 0:3, kad pēc jelgavnieku kļūdas vārtus guva Eliveltu.

RFS komandai šajā mačā piederēja liels pārsvars, bet 57. minūtē "Jelgava" turklāt palika mazākumā, jo otro dzelteno kartīti saņēma krievu aizsargs Naims Šarifi. Ceturto bumbu mājinieku vārtos RFS raidīja Indrāns, kurš 82. minūtē izmantoja kārtējo kļūdu jelgavnieku vārtos.

Abām komandām šī šosezon bija pēdējā, ceturtā, tikšanās. Iepriekšējās trīs uzvaras arī svinēja RFS – 0:3, 0:2 un 0:1.