ZZ.lv ARHĪVS

LTRK trešdien Jelgavā rīkos partiju debates

LETA

2018. gada 11. septembris 10:58

169
LTRK trešdien Jelgavā rīkos partiju debates

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina interesentus trešdien, 12. septembrī, apmeklēt politisko partiju debates Zemgalē, aģentūra LETA uzzināja LTRK. Politiskās debates sāksies pulksten 11 Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā Jelgavā, Svētes ielā 33.

Apkopojot informāciju no pētījumu kompānijām SKDS un "Latvijas fakti" par tām politiskajām partijām (apvienībām), kas reitingos augustā pārvarējušas 2,5 procentu barjeru, nolemts uz debatēm aicināt Ļubovu Švecovu ("Saskaņa"), Uldi Auguli (Zaļo un zemnieku savienība), Didzi Šmitu (KPV LV), Imantu Parādnieku (Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!–Tēvzemei un brīvībai/LNNK"), Ilzi Viņķeli ("Attīstībai/Par!"), Krišjāni Feldmani (Jaunā konservatīvā partija), Ingu Biti (Latvijas Reģionu apvienība) un Arvilu Ašeradenu ("Jaunā Vienotība").

Savukārt kā eksperti piedalīsies LTRK viceprezidents un Zemgales reģionālās padomes vadītājs Imants Kanaška, LTRK Padomes loceklis Vilnis Rantiņš, kā arī LTRK Zemgales reģionālās padomes vadītāja vietnieks Vitālijs Upenieks. Debates moderēs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Video tiešraidi nodrošinās ziņu aģentūra LETA.

"Aicinām uzņēmējus būt aktīviem un piedalīties kādās no reģionālajām vai Rīgas debatēm ar politiskajām partijām. Mēs visi kopā vēlamies zināt, kā dzīvosim pēc 7. oktobra, tādēļ šī ir lieliska vieta un laiks, lai uzdotu sev interesējošos jautājumus par uzņēmējdarbību. Esiet aktīvi un piesakieties," aicināja J.Endziņš.

Politisko partiju (apvienību) debatēs plānots runāt par tēmām, kas skar darbaspēka kvalitāti, pieejamību un izmaksas, infrastruktūru biznesa izaugsmei, eksportu, izglītību, kā arī pārmaiņas publiskajā pārvaldē.

Savu dalību debatēs var reģistrēt ŠEIT.

LTRK ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju – intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā arī sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.