ZZ.lv ARHĪVS

“Zemgales/LLU” hokejisti uzsāk treniņus (FOTO)

Ruslans Antropovs

2018. gada 7. augusts 09:48

2586
“Zemgales/LLU” hokejisti uzsāk treniņus (FOTO)

Jau nedēļu Jelgavas Ledus hallē norit HK “Zemgale/LLU” komandas treniņi, gatavojoties jaunajai sezonai. Komanda ar sastāva papildinājumiem augustā un septembra sākumā aizvadīs vismaz astoņas pārbaudes spēles.

HK “Zemgale/LLU” šosezon pamatīgi papildinās savu sastāvu, bet arī neiztiks bez dažiem aizgājējiem. Komandas sastāvā neredzēsim pagājušās sezonas rezultatīvāku uzbrucēju Ivanu Ribčiku, kurš savu karjeru turpinās Minskas “Yunost” sastāvā, cīnoties par Kontinentālo kausu.

Kluba sastāvu papildinās spēlētāji no “Liepājas”, “Mogo”, “Kurbada” un citiem klubiem. Būs arī patīkami atgriešanās momenti, bet tomēr pagaidām visus jaunos spēlētājus nenosauksim, jo turpinās komplektācijas darbs, ka arī jātiek skaidrībā ar to, kurš no viņiem spēlēs OHL līgā un kurš spēlēs HK “Zemgale/Juniors” pirmajā līgā.

Komandu galvenā trenera amatā turpinās vadīt Valērijs Kuļibaba. Otrā trenera pozīciju šosezon ieņems hokejistu cienīts treneris – Igors Ļebedevs. Kopš 2014. gada Ļebedevs bija HK “Liepāja” galvenais treneris, un viņa vadībā klubs kļuva par Latvijas čempionu 2016. gadā, bet 2015. gadā – par bronzas medaļas īpašnieku.

HK “Zemgale/LLU” pirms sezonas aizvadīs astoņas pārbaudes spēles. 7. augustā Rīgā (“Volvo” ledus hallē) komanda tiksies ar Krievijas Augstākās līgas (VHL) pērnās sezonas vicečempioniem “SKA-Neva”. Otrā pārbaudes spēle notiks 17. augustā Rīgā (“Volvo” ledus hallē), kad komanda tiksies ar HK “Prizma”. Gatavojoties sezonai, komanda no 31. augusta līdz 2. septembrim Liepājā piedalīsies turnīrā “Amber Puck”, kur tiksies ar “Liepājas”, “Kurbada” un “Lido” komandu. Savukārt 5. septembrī HK “Zemgale/LLU” dosies uz Ukrainu, kur piedalīsies “Donbass Open Cup” izcīņā (turnīru rīko HK “Donbass”, kuru šosezon trenē Jūlijus Šuplers).


Foto: Ruslans Antropovs