"Liepājas"/"Mogo" futbolisti pamatīgā lietū pieveic "Jelgavu"

LETA

2018. gada 22. jūnijs 10:45

145

"Liepājas"/"Mogo" komanda ceturtdien "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas 12. kārtas mačā ar 2:0 (1:0) savā laukumā pārspēja "Jelgavas" vienību.

Liepājnieku labā vārtus šajā mačā iesita Kristers Tobers un Jānis Ikaunieks, kuram šie ir jau septītie vārti sezonā.

Liepājā notikušajā spēlē abas vienības pārsteidza pamatīga lietus vētra, bet lielāks pārsvars šajā spēlē piederēja "Liepājas"/"Mogo" futbolistiem, kuri krietni biežāk apdraudēja pretinieku vārtus. Rezultāts tika atklāts 26. minūtē, kad izcēlās Tobers, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu Kurzemes kluba vadību.

Otrajā puslaikā Liepājas komanda turpināja dominēt laukumā, radot vairākas vārtu gūšanas iespējas, tomēr pretinieku vārtus iekarot nebija tik vienkārši, atzīstami spēlējot vārtsargam Jānim Krūmiņam. Tiesa, 64. minūtē mājinieki dubultoja vadību, kad ar kārtējo precīzo sitienu šosezon izcēlās Ikaunieks.

Pamatlaika izskaņā "Jelgava" nespēja nopietni apdraudēt pretinieku vārtus, lai vismaz vienreiz raidītu bumbu vārtos, kamēr "Liepāja"/"Mogo" izniekoja vairākas iespējas izcelties.

Šoreiz kā otrais vārtsargs "Liepājas"/"Mogo" pieteikumā bija traumu ārstējošais Valentīns Raļkevičs.

Tikmēr "Jelgava" zaudējusi jau četrās no piecām pēdējām virslīgas spēlēm. Pie Zemgales komandas stūres iepriekšējā kārtā debitēja bijušais Latvijas izlases galvenais treneris Marians Pahars.

"Jelgavas" komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt uzbrucējs Vladislavs Kozlovs, kurš mačā pret "Riga" komandu saņēma sarkano kartīti.

Abu komandu savstarpējā duelī pirmajā aplī ar 3:1 uzvarēja Liepājas vienība, divus vārtus gūstot Verneram Apiņam, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja tieši "Jelgavas" kreklā.