Višņakova vārti un Ņerugala atvairīta "pendele" "Spartaka" futbolistiem atnes uzvaru pār "Jelgavu"

LETA

2018. gada 17. maijs 10:58

32

Iepriekšējo divu sezonu "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas čempione Jūrmalas "Spartaks" trešdien otrā apļa pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 1:0 (0:0) savā laukumā pārspēja "Jelgavu".

Jūrmalniekiem vienīgos vārtus guva pieredzējušais pussargs Aleksejs Višņakovs, kurš ar sešiem precīziem sitieniem ir šīs sezonas virslīgas rezultatīvākais futbolists.

Pirmajā puslaikā nevienai no komandām neizdevās izpildīt bīstamus momentus, mača galvenajiem notikumiem norisinoties spēles otrajā daļā. Mača rezultātu 62. minūtē atklāja Višņakovs, kurš, izmantojot "Jelgavas" vārtsarga Jāņa Krūmiņa tālu izgājienu, no distances raidīja bumbu vārtos.

Pēc 11 minūtēm jelgavniekiem bija iespēja izlīdzināt rezultātu, taču Ņikitas Koļajeva izpildīto 11 metru soda sitienu atvairīja "Spartaka" vārtsargs Jevgeņijs Ņerugals. Neizmantojot lielisko iespēju, emocijas nespēja savaldīt Sigits Olberķis, kurš saņēma otro dzelteno kartīti un tika noraidīts no laukuma. "Jelgavas" komanda mazākumā neizmantoja izdevības panākt neizšķirtu, Jūrmalas futbolistiem svinot uzvaru ar 1:0.