''Jelgava'' piekāpjas ''Liepājas''/''Mogo'' futbolistiem

LETA

2018. gada 1. maijs 10:54

109

"Liepājas"/"Mogo" komanda "SynotTip" Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas noslēdzošajā mačā savās mājās ar 3:1 (1:0) uzvarēja "Jelgavas" vienību.

Uzbrucējs Verners Apiņš, kurš izcēlās otrajā spēlē pēc kārtas, cīņas trešajā minūtē atklāja rezultātu, bet 79. minūtē panāca 3:1. Vēl liepājnieku labā 71. minūtē precīzs bija Ģirts Karlsons, bet jelgavnieku rindās izcēlās Ņikita Koļajevs, kurš 51. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Liepājniekiem šajā mačā piederēja pārsvars, jo pirmajā puslaikā viens pats Artūrs Karašausks varēja izcelties trīs reizes, ko gan neizmantoja. Tiesa, arī "Jelgavai" netrūka momentu, un tā pat divas reizes ieraidīja bumbu mājinieku vārtos, taču tie netika ieskaitīti.

Savukārt 51. minūtē viesiem tomēr izdevās panākt neizšķirtu, kad "pendeli" realizēja uz maiņu iznākušais Koļajevs.

Savukārt tupinājumā pārsvars atkal pārgāja "Liepājas"/"Mogo" pusē, vainagojoties ar Karlsona un Apiņa precīziem sitieniem.

"Jelgava" sezonu sākusi pieticīgi, piecās spēlēs gūstot vienu uzvaru un ciešot četrus zaudējumus. Turklāt šajos mačos gūti tikai divi vārti: pirmajā kārtā pret Jūrmalas "Spartaku" uzvarai pietika ar Vladislava Kozlova precīzo raidījumu.

Jelgavniekiem šajā mačā bija jāiztiek bez galvenā trenera Raviļa Sabitova, kurš iepriekšējā cīņā pret "Riga" komandu tika aizsūtīts uz tribīnēm, pēcāk saņemot arī vienas spēles diskvalifikāciju.