Jelgavas BJSS basketbolistes ceturtdaļfinālu iesāk ar zaudējumu (FOTO)

Jānis Tiltiņš

2018. gada 1. maijs 09:58

5197

Ar zaudējumu 50:52 pret "Saldus" vienību Latvijas jaunatnes basketbola līgas (LJBL) ceturtdaļfinālu iesākušas Jelgavas BJSS U19 vecuma grupas meiteņu komanda, kuru cīņās ved treneris Harijs Zelčs. Jelgavniecēm atbildes mačs paredzēts 5. maijā izbraukumā.

Pēc ļoti veiksmīga regulārā čempionāta LJBL, kurā jelgavnieces izcīnīja 17 uzvaras 18 spēlēs, sacensību ceturtdaļfinālā mūsu basketbolistēm pretim stājās "Saldus" komanda. Pretinieces 2017./2018. gada sezonā piedalījās Latvijas sieviešu basketbola līgā, tādēļ līdzās vēl trim komandām bija jau garantējušas iekļūšanu izslēgšanas mačos.

30. aprīļa vakarā Jelgavas Sporta hallē H.Zelča audzēknes spēli iesāka pārliecinoši, uzvarot pirmo ceturtdaļu ar 15:7. Nākamajā ceturksnī viešņas sadeldēja iekrāto punktu deficītu līdz viena precīza metiena attālumam. Ejot lielajā pārtraukumā, Jelgavas U19 komanda vēl saglabāja vadību – 25:22. Trešajā ceturtdaļā turpinājās līdzīga spēkošanās. Vadību joprojām saglabāja mājinieces, taču zemā precizitāte un kļūdas mača pamatlaika pēdējā spēles nogrieznī mūsu basketbolistēm maksāja dārgi, piedzīvojot zaudējumu ar 50:52. Taču bēda nav liela, jo LJBL ceturtdaļfināla uzvarētājs tiek noteikts divu spēļu summā, un Jelgavas basketbolistēm būs iespēja atspēlēties 5. maija spēlē Saldū.

Rezultatīvākā jelgavniece ar 15 gūtajiem punktiem bija Ronda Ozoliņa, kuras kontā arī sešas atlecošās bumbas. Diāna Dude sakrāja 12 punktus un 18 bumbas zem groziem, bet Katrīna Kārkle palīdzēja ar 11 punktiem un septiņām izcīnītām bumbām.