Jelgavnieki nepārvar kausa pusfinālu (FOTO)

Ruslans Antropovs

2017. gada 29. decembris 13:43

311

Latvijas kausa pusfināla spēlē Rīgā starp “Mogo” un “Zemgale”/LLU” vienībām ar 4:2 uzvarēja mājinieki, tādējādi iekļūstot finālā, kur pretiniekos būs liepājniekus pieveikušais “Kurbads”.

Laukuma saimnieku ofensīvu mača sākumā veicināja divi jelgavnieku noraidījumi, un mazākuma situācijā krita arī pirmie vārti. Otrajā periodā “Mogo” sasniedza jau šķietami drošu 3:0 pārsvaru, ko trešajā mūsējiem tomēr izdevās nopietni apdraudēt, panākot 2:3 (Kristaps Millers un Valentīns Feoktistovs). Tikuši pie skaitliskā vairākuma mazliet vairāk nekā trīs minūtes līdz pamatlaika beigām, trenera Valērija Kuļibabas vadībā spēlējošie jelgavnieki nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, taču centieni izlīdzināt rezultātu beidzās ar pretinieka raidījumu tukšajā cietoksnī – 2:4.