ZZ.lv ARHĪVS

AS «Sadales tīkls» organizēs Juridisko klientu dienu Jelgavā

2016. gada 2. novembris 10:44

141
AS «Sadales tīkls» organizēs Juridisko klientu dienu Jelgavā

Lai uzņēmumiem un organizācijām sniegtu individuālu konsultāciju par sadales sistēmas tarifu struktūras izmaiņām un efektīvu elektrotīkla jaudas izmantošanu, AS «Sadales tīkls» ceturtdien, 3. novembrī, uzņēmuma administratīvajā ēkā Elektrības ielā 10 Jelgavā organizē Juridisko klientu dienu.

Klientu dienā AS «Sadales tīkls» speciālisti atbildēs uz klientu interesējošiem jautājumiem, kas saistīti ar sadales sistēmas pakalpojumu tarifiem, sniegs individuālas konsultācijas par efektīvu elektrotīkla jaudas izmantošanu, praktiski demonstrēs klientu portāla www.e-st.lv iespējas, kā arī sniegs informāciju par citiem AS «Sadales tīkls» sniegtajiem pakalpojumiem. 

Klientu dienas novembrī un decembrī norisināsies visā Latvijā, un klienti var apmeklēt un saņemt konsultāciju, piedaloties jebkurā no tām neatkarīgi no sava uzņēmuma vai objektu atrašanās vietas.

AS «Sadales tīkls» Juridisko klientu dienas norisināsies:

1. novembrī – Rīgā, Šmerļa ielā 1
3. novembrī – Jelgavā, Elektrības ielā 10
10. novembrī – Valmierā, Raiņa ielā 14
15. novembrī -  Daugavpilī, Bauskas ielā 2
22. novembrī  - Liepājā, Rīgas iela 56

1. decembrī – Kuldīgā, Pilsētas laukumā 4 (Mārtiņzālē)
8. decembrī – Jēkabpilī, Brīvības ielā 45 (sociālā dienesta telpās)
13. decembrī – Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 93 (Rēzeknes pašvaldības ēkā)
15. decembrī – Gulbenē, Dzirnavu ielā 7

Klientu pieņemšanas laiks no pulksten  9 līdz 18. 
Klientu ērtībām AS «Sadales tīkls» nodrošina iespēju rezervēt ērtāko konsultācijas laiku, nosūtot uz e-pastu st@sadalestikls.lv uzņēmuma/organizācijas nosaukumu, objekta adresi, kontaktpersonas vārdu un kontakttālruni, kā arī vēlamo datumu un laiku, vai konsultācijas laiku pieteikt, zvanot uz tālruni 26188657.

Uzņēmuma vai organizācijas pārstāvim jāņem līdzi personas apliecinošs dokuments vai dokuments, kas apliecina tiesības saņemt informāciju.

AS «Sadales tīkls» aicina uzņēmumus un organizācijas būt aktīviem, apmeklēt Juridisko klientu dienu un gūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem!