Hokejistiem pirmā «sausā» spēle Ogrē (FOTO)

2014. gada 6. decembris 22:11

1214

Latvijas hokeja virslīgas čempionāta kārtējā spēlē šodien Vidzemes Ledus hallē «Zemgale/LLU» pārspēja mājinieku «Ogre/Sāga97» vienību ar 2:0.

Atšķirībā no abu komandu iepriekšējās tikšanās Jelgavā, kad mājinieki «izsēja» iegūto pārsvaru un uzvarēja tikai pēcspēles metienos, šoreiz Nikolaja Žurkova sargātie jelgavnieku vārti palika neieņemti. Tādējādi «Zemgale/LLU» komanda aizvadījusi pirmo «sauso» spēli regulārajā turnīrā.

Mūsējiem vērtus guva ceturtajā minūtē Kristaps Millers (nr. 44) un 30. minūtē Didzis Jansons (nr. 11), bet abās epizodēs asistēja Miķelis Freimanis (nr. 88).

«Bijām spēlei nopietni gatavojušies,» komandas galvenais treneris Jevgeņijs Linkēvičs atklāj, ka pēc mača gaitas rezultāts varēja būt arī lielāks, jo jelgavniekiem, īpaši otrajā un trešajā periodā, bijis gan teritoriālais, gan metienu izdevību pārsvars.