Jelgavniekiem pret «Kurbadu» ripa neiet vārtos

2014. gada 1. oktobris 23:18

89

Latvijas hokeja virslīgas kārtējā spēlē šovakar Vidzemes Ledus hallē Ogrē «Zemgale/LLU» hokejistiem ar 1:6 bija jāatzīst mājinieku pārākums.

«Rezultāts, protams, neizskatās labi, taču tas neatspoguļo spēles gaitu, kas faktiski bija līdzīga. Jā, pieļāvām pa pāris kļūdām katrā periodā, ko «Kurbads» meistarīgi izmantoja. Mēs līdzīgas pretinieka kļūdas savā labā nespējām izmantot, nespējām ripu iedabūt vārtos,» galvenais treneris Jevgeņijs Linkēvičs telefonsarunā atzina, ka garajā spēļu pārtraukumā, kas jelgavniekiem tagad kalendārā līdz 18. oktobrim, būs pie šīs problēmas treniņos jāstrādā.

Mača rezultātu, mūsējiem spēlējot mazākumā, pēc Rodrigo Laviņa un Aleksandra Macijeska piespēlēm 11. minūtē atklāja Renārs Valters. Perioda beigās «Kurbads» panāca 2:0. Otrās trešdaļas sākumā Valentīna Feoktistova gūtie vārti (piespēles – Raimonds Upenieks, Raivis Kurņigins) jelgavnieku kontā līdz spēles beigām tā arī palika vienīgie, kamēr pretinieki savu guvumu trīskāršoja.