Hokejs. Jelgavnieki zaudē «Liepājai» 1:7

2014. gada 6. septembris 19:42

2943

Jelgavas Ledus hallē šodien Latvijas virslīgas čempionāta pirmo spēli aizvadīja «Zemgale/LLU» un HK «Liepāja» komandas. Mājinieki, vismaz rezultativitātes ziņā, nopietnu pretestību nespēja izrādīt.

«Divus vārtus zaudējām mazākumā, vismaz piecas kļūdas pieļāvām aizsardzībā, bet «Liepāja» ir komanda, kas soda par katru kļūdu. Cipars uz tablo, protams, nepatīkams, toties redzējām, ka liepājnieku izslavētajam ātrumam varam turēt līdzi un brīžam būt pat ātrāki,» jelgavnieku galvenais treneris Jevgeņijs Linkēvičs pēc sezonas pirmā mača rod arī pozitīvus secinājumus.

Pretinieku rindās visus vārtus (pa periodiem  3+3+1) guva pirmās maiņa –  Pauls Hodzko (3), Valters Freijs (3), Bruno Zabis. Izdevību spēles gaitā netrūka arī mājiniekiem, taču rezultātā izdevās pārvērst tikai vienu – otrā perioda izskaņā pēc Renāra Zeltiņa piespēles izgājienā viens pret vienu liepājnieku vārtsargu Reini Repšu pārspēja Raivis Kurņigins.

«Zemgale/LLU» pirmajai maiņai šodien bija pieteikti R.Kurņigins, Rihards Remiņš, Olafs Aploks, Raimonds Upenieks, Mārtiņš Mežulis, otrajai – Valentīns Feoktistovs, Artūrs Batraks, Juris Ziemiņš, Jānis Bullītis, Jorens Grauds, trešajai – Miķelis Freimanis, Sandis Grīnbergs, Daniels Riekstiņš, Didzis Jansons, R.Zeltiņš, ceturtajai – Kristaps Millers, Māris Miezis un Artūrs Āboliņš, vārtos – Toms Konrāds.

Citās šodienas spēlēs HK «Mogo» ar 6:1 pārspēja «Jūrmalas HASC», bet HS «Rīga/Prizma» ar 3:2 pēcspēles metienos – «Kurbadu». Jelgavniekiem nākamā mājas spēle 10. septembrī pret «Mogo».