«Skonto» dominē, «Jelgava» izglābjas kompensācijas laikā. Neizšķirts – 1:1

zz.lv

2014. gada 3. jūnijs 20:56

128

SMScredit.lv Virslīgas mačā Rīgas «Skonto» cīnījās neizšķirti (1:1) ar «Jelgavu». «Skonto» izteikti dominēja spēles lielāko daļu, tomēr otrā puslaika kompensācijas minūtēs Jelgavas kluba futbolisti prata izlīdzināt rezultātu un izcīnīt vienu punktu.

Pirmais puslaiks «Skonto» un «Jelgavas» cīņā noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Diezgan ievērojams teritoriāls pārsvars bija rīdziniekiem, taču daudz bīstamu momentu «Skonto» nespēja izveidot. Labākā iespēja atklāt rezultātu bija Valērijam Šabalam, kuru lieliskā pozīcijā izvirzīja Vladislavs Gabovs, taču arī Šabala netika galā ar «Jelgavas» vārtsargu Kasparu Ikstenu.

Vairāk iespēju bija jelgavniekiem, kuri spēlēja no diezgan izteiktas otrā numura pozīcijas. «Jelgavas» futbolisti veiksmīgi tika līdz Andreja Pavlova sargāto vārtu soda laukumam, taču sitienus no samērā tuvas distances nobloķēja «Skonto» aizsargi.