Strītbols. «Ghetto Basket» Jelgavas pirmajā posmā uzvar «Armet»

2014. gada 1. jūnijs 16:04

5120

Jelgavas atklātā čempionāta ielu basketbolā pirmā posma sacensībās, kas vienlaikus bija arī «Ghetto Basket» Jelgavas turnīra posms, vīru grupā uzvarēja «Armet» komanda, finālā pieveicot «Alvila leģendas». Trešo vietu ieņēma «Jelgavas krekli«.

Pirmajā Jelgavas «Ghetto Basket» posmā piedalījās 18 komandas, no kurām 10 startēja 17 gadīgu un vecāku vīru konkurencē, sacenšoties par rīkotāju un sponsoru balvām un  pēc iespējas lie3lāku punktu guvumu kopvērtējuma rangā.

«Arī divkārtējiem «Ghetto Basket» Latvijas čempioniem šis posms nebija nekāda pastaiga. Grupu turnīrā piecās no deviņām spēlēm uzvarai nepietika ar 11 punktiem, bet nācās  pasvīst krietni vairāk,» konkurenci par gana spēcīgu atzīst Jelgavas turnīra rīkotāju «Pērkons SK» vadītājs Jānis Tiltiņš. Uzvarētāju komandas sastāvā – Gatis Justovičs, Andris Justovičs, Edgars Krūmiņš, Arvis Vālodze.

Jauniešiem vecuma grupā līdz 16 gadiem uzvarēja komanda «Zubzagi» (Aleksandrs Ganža, Renārs Indriksons, Valts Karelis, Kristers Tomass), tālākajās vietās atstājot vienību «Lielie niknie vepri» un «Pentagona» basketbolistus, kas pāris dienas iepriekš šajā vecuma grupā spēja uzvarēt «Ghetto Basket» turnīrā Rīgā, Grīziņkalnā.

Meiteņu konkurencē (16 gadi un jaunākas) par uzvarēja jelgavnieču trio no Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionvienības, apvienojušās komandā «Čiken nagets» (Katrīna Kārkle, Ronda Ozoliņa, Janeta Rozentāle).

Puišiem 12 līdz 13 gadu vecuma grupā pirmie – «Načo mērcīte» (Roberts Grīnbergs, Kristiāns Eglītis, Daniels Gersons, Rinalds Krivošenoks).

«Ghetto Basket» turnīrs Jelgavā norisināsies četros posmos, bet Jelgavas atklātajā čempionātā kopumā paredzēti astoņi posmi.