Hokejs. «Zemgale/LLU» komandai pēc šāvakara zaudējuma rīt pēdējā iespēja

2014. gada 13. marts 21:53

296

Latvijas hokeja virslīgas čempionāta trešajā pusfināla spēlē šovakar «Volvo» hallē Rīgā mājinieki «Rīga/Prizma» ar 2:0 pārspēja «Zemgale/LLU» komandu, sērijā līdz trīs uzvarām izvirzoties 2:1 vadībā.

«Spēlējām ļoti labi, mums bija daudz vairāk vārtu gūšanas momentu, bet problēma iepriekšējā – te vārtsarga plecs, te vārtu stanga, nevarējām iemest,» galvenais treneris Jevgeņijs Linkēvičs tomēr atzīst, ka pietrūkst drīzāk meistarības nekā veiksmes.

Pirmos vārtus pretinieki guva dažas sekundes pirms otrā perioda noslēguma svilpes, otros – trešā perioda sākumā. Nākamā spēle turpat «Volvo» hallē rīt. «Tad arī izšķirsies, vai svētdien atgriezīsimies uz maču Jelgavas hallē, vai arī sezona būs beigusies,» tā J.Linkēvičs.

Spēle par bronzas medaļām nav paredzēta, tās iegūs pusfināla zaudētāji, kas atradušies augstāk regulārā turnīra tabulā. Otrā pārī rīt Ozo hallē trešo spēli aizvadīs komandas «Ozolnieki/Monarch» un «Kurbads», kuru duelī pagaidām 1:1.