ZZ.lv ARHĪVS

FOTO: Hokejs. Jelgavnieki ar 1:3 Ozo hallē piekāpjas «Ozolnieki/Monarch» komandai

Maija Laizāne

2014. gada 11. janvāris 20:30

1658
FOTO: Hokejs. Jelgavnieki ar 1:3 Ozo hallē piekāpjas «Ozolnieki/Monarch» komandai

«Zemgale/LLU» Latvijas virslīgas čempionātā pārtraukusi astoņu uzvaru sēriju, kas jelgavniekus jau bija aizvedusi līdz otrajai pozīcijai turnīra tabulā. Šovakar Ozo hallē ar 3:1 pārāki bija mājinieki.

Rezultātu spēles ceturtajā minūtē atklāja Jānis Zaka, deviņpadsmitajā minūtē vēlreiz jelgavnieku vārtsargu pārspēja Edgars Lipsbergs, bet 3:0 otrā perioda sākumā panāca Elviss Želubovskis (piespēles – Romāns Glazkovs, Aleksandrs Sidorenkovs, Aleksandrs Kerčs, Ēriks Ozollapa, Vadims Romanovskis, Vitālijs Gončaruks).

«Nauda mums bija, taču pirmo pieturu gribējām nobraukt par velti. Bet Dievs to redzēja, un saņēmām sodu. Pēc tam jau sapratām un no otrā perioda sākām arī «maksāt», taču pret tādu vārtsargu kā Dmitrijs Žabotinskis atspēlēties bija grūti,» tā jau pēc mača notikušo raksturoja «Zemgale/LLU» galvenais treneris Jevgeņijs Linkēvičs.

Kā informējusi Latvijas Hokeja federācija, «Ozolnieki/Monarch» sastāvu papildinājuši divi bijušie Latvijas izlases spēlētāji – līdz ar vārtsargu D.Žabotinski arī Viktors Bļinovs. Uzbrucējs, kas iepriekšējos gados galvenokārt spēlējis Baltkrievijas atklātajā čempionātā, šāvakara spēlei vēl nebija pieteikts. Tikmēr  D.Žabotinskis, kas lielāko daļu savas karjeras nospēlējis «Liepājas metalurgā», bet pēdējās sezonas Kazahstānas un Ukrainas līgās, jau deva ievērojamu pienesumu Ozolnieku komandas uzvarai. Tiesa, nepalikdams gluži sausā, jo 55. minūtē, abām komandām esot četru vīru sastāvā, pēc Jāņa Bullīša piespēles ripu viņa sargātajos vārtos ieraidīt pamanījās Reinis Demiters.

Foto: Ruslans Antropovs