Hokejs. «Zemgale/LLU» pēcspēles metienos uzvar Latvijas čempionāta līdervienību «Kurbads» (ar foto)

LETA

2013. gada 16. novembris 21:45

1495

«Zemgale/LLU» hokejisti sestdien Latvijas čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:1, 1:1, 1:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pieveica sacensību līdervienību «Kurbads».

Spēles rezultātu mača otrajā minūtē atklāja mājinieki - «Kurbads» hokejisti, kad precīzs metiens padevās Nikolajam Jerofejevam.

Atlikušajā trešdaļā rezultāts nemainījās, savukārt pēc pārtraukuma vairākumā rezultātu izlīdzināja «Zemgale/LLU» komanda - izcēlās Arturs Ozols.

Savukārt trīs minūtes vēlāk vairākumu izmantojas arī «Kurbads». Precīzs bija komandas līderis Renārs Undelis.

Spēles izskaņā noraidījumu saņēma viesu hokejists Viktors Jasionis, vairākumu «Kurbads» nespēja realizēt, bet divas minūtes vēlāk tieši Jasionis rezultatīvi asistēja Mikam Komulam, kurš uz tablo panāca neizšķirtu.

Pēcspēles metienos vienīgais precīzais vārtu guvums izdevās Komulam, kurš sagādāja piekto zaudējumu «Kurbads» hokejistiem šajā sezonā.