Volejbols. «Biolars» pārspēj «Poliuru» piektā seta galotnē

2013. gada 31. oktobris 07:14

1157

Kārtējā «Schenker» līgas spēlē trešdien Zemgales Olimpiskajā centrā risinājās abu mūspuses komandu – «Biolars/Jelgava» un «Poliurs/Ozolnieki» – pirmais regulārā turnīra duelis duelis, kas noslēdzās ar 3:2 mājinieku labā.

Pēc 25:22 pirmajā un 21:25 otrajā setā sākotnēji lēnais līdzīgās spēles temps kļuva spraigāks trešajā. Līdz otrajam tehniskajam pārtraukumam dažu punktu vadībā bija «ozīši», bet pēc 16:12 laukuma saimnieki rezultātu ātri vien izlīdzināja (16:16) un ieguva pārsvaru, ko noturēja līdz galam (25:22).

Ceturtajā Ozolnieku volejbolisti sākumā iegūto iniciatīvu vairs neizlaida no rokām (8:4, 16:11, 21:16, 25:21), un līdz ar piekto setu vismaz viens punkts turnīra tabulā jau bija nopelnīts. Trīsreiz līdzīgs rezultāts piektā seta vidusdaļā, abpusējas kļūmes un veiksmīgas epizodes, pusminūtes pārtraukumi abās laukuma pusēs, galotnē vēl 14:13, bet tad izšķirošo punktu uz «i» pielika Anša Medeņa neatvairāmais uzbrukuma sitiens.

Medenis ar 23 gūtajiem punktiem bija arī rezultatīvākais «Biolara» statistikā, 21 Ērikam Voroņko, 12 Edgaram Baikam. «Ozīšu» trijniekā šoreiz Gatis Garklāvs (21), Raimonds Vilmanis (18), Toms Benjavs (13).

«Uzvara paliek uzvara,» atsaukdamies uz traumētajiem pamatsastāva vīriem Artjomu Andiļevko, Andreju Baburovu un šoreiz īpaši nevērtēdams rezultātu, noteica jelgavnieku galvenais treneris Jurijs Deveikus.