LETA

2013. gada 28. septembris 19:17

1453

Kārtējā Latvijas hokeja čempionāta spēlē sestdien «Zemgale/LLU» komanda ar 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) izbraukumā pieveica «Dinamo Juniors» spēlētājus.

Šajā mačā jelgavnieku rindās debitēja Kirils Tambijevs, kuram pirms tam neizdevās iekļūt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandā Rīgas «Dinamo» un Austrijas otrās līgas vienībā «VEU Feldkirch». Tieši viņš ceturtajā minūtē bija tas, kurš atklāja spēles rezultātu, bet turpinājumā Artūrs Āboliņš rezultāta pārsvaru dubultoja.

Otrajā periodā Ruslanam Ignatovičam pēc Frenka Razgala un Roberta Vīksnas piespēlēm izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, tomēr trešās trešdaļas 17.minūtē Āboliņš guva savus otros vārtus mačā, panākdams 3:1.

«Dinamo Juniors» komandai nepalīdzēja arī vārtsarga Māra Jučera nomaiņa pret sesto laukuma spēlētāju.