Debitanti «Kurbads» pārliecinoši apspēlē «Zemgali/LLU» (pievienota fotogalerija)

LETA

2013. gada 11. septembris 23:52

416

Vienīgajā trešdienas Latvijas hokeja čempionāta otrās kārtas mačā sacensību debitanti «Kurbads» pārliecinoši savā laukumā ar 7:1 (1:0, 2:1, 4:0) apspēlēja «Zemgales/LLU» hokejistus.

Mača rezultāts tika atklāts jau septītajā minūtē, kad jelgavnieku vārtsargu Reini Repšu pārspēja Henrijs Uzraugs. Mača turpinājumā «Kurbads» guva vēl divus bezatbildes vārtus, panākot 3:0 savā labā, tomēr «Zemgale/LLU» vienu ripu atguva, kad otrā perioda izskaņā izcēlās Viesturs Cimermanis.

Tomēr pēcāk «Kurbads» turpināja dominēt laukumā, gūstot vēl četrus vārtus noslēdzošajā trešdaļā, triumfējot spēlē ar 7:1.

Uzvarētāju labā ar diviem vārtiem izcēlās Uzraugs un Renārs Undelis.

Kā zināms, sezonas pirmajā spēlē «Kurbads» ar 9:2 sagrāva finansiālu problēmu nomocītu «Ozolnieki/Monarch» vienību, bet «Zemgale/LLU» pārspēja «Daugavpils» hokejistus ar 7:2.