LETA

2013. gada 29. jūlijs 21:21

4284

Pirmdien Latvijas virslīgas futbola čempionāta vienīgajā spēlē «Jelgava» savā laukumā nedaudz negaidīti cīnījās neizšķirti 2:2 (2:2) ar «Liepājas metalurga» futbolistiem.

Jelgavnieki, kuri pirms mača atradās necilajā pēdējā vietā virslīgas kopvērtējumā, pirmie atklāja rezultātu - sestajā minūtē precīzs bija Oļegs Malašenoks, kurš tikai nesen atgriezies komandas sastāvā. Savukārt 20.minūtē virslīgas pastarīšiem izdevās rezultāta starpību dubultot, jo liepājnieku vārtsargu Raivo Varažanski pārspēja Maksims Daņilovs. Taču mājinieku prieki nebija ilgi, jo jau pēc vienas minūtes «Liepājas metalurga» labā vienus vārtus atguva Iļja Sadčins. Tieši viņš pirmā puslaika izskaņā bija precīzs vēlreiz, izlīdzinot rezultātu 2:2.

Mača otrajā puslaikā liepājnieki centās pārņemt mača iniciatīvu un gūt vēl vienus vārtus. «Liepājas metalurgs» kontrolēja cīņas gaitu, taču «Jelgava» prasmīgi aizsargājās, turklāt arī izveidojot pāris bīstamus uzbrukumus. Tomēr nevienai no komandām gūt vārtus vairs neizdevās, kā rezultātā mājiniekiem izdevās tikt pie punkta pret vienu no Latvijas spēcīgākajām komandām.

Zīmīgi, ka abu pirmā šo vienību cīņa šīs sezonas virslīgas čempionātā noslēdzās ar pārliecinošu Liepājas kluba uzvaru savā laukumā ar 3:0 (2:0).