BMX. Kristens Krīgers izcīna uzvaru Eiropas čempionāta posmā

2013. gada 8. jūnijs 18:12

202

Jelgavas kluba «Mītavas kumeļi» sportists Kristens Krīgers izcīnījis pirmo vietu Eiropas čempionāta devītā posma sacensībās junioru konkurencē šodien Mežaparka trasē Rīgā.

«Galvenais noturēt savu trumpi, tas ir, startu,» sarunā ar TV komentētāju pirms fināla sacīja visu iepriekšējo braucienu uzvarētājs Kristens. Tas arī jelgavniekam pārliecinoši izdevās, un viņa sasniegums no Latvijas sportistiem šodien bija augstākais. Mārim Štrombergam elites braucēju finālā par mata tiesu priekšā finišēja francūzis Kventins Kaleirons.

No Jelgavas kluba braucējiem, kas piedalījās «Challenge» klasē, trešo vietu 14 gadu vecuma meiteņu konkurencē izcīnīja Vanesa Buldinska, starp krūzeru braucējiem pirmais 40+ gadu vecuma grupā  finišēja Gundars Pētersons, bet trešais 15 – 16 gadu vecuma grupā – Rihards Buldinskis. Savas grupas finālā iekļuva arī astoņgadīgais Marks Cimermanis, taču braucienā piedzīvoja kritienu.

Rīt turpat Mežaparkā Eiropas čempionāta desmitā kārta.