Basketbols. Jelgavniekiem uzvara bronzas fināla pirmajā spēlē

2013. gada 27. aprīlis 10:53

182

26.aprīļa vakarā Zemgales Olimpiskajā centrā Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2.divīzijas bronzas fināla mačā «Jelgava-2» ar rezultātu 79:66 pārspēja Ventspils augstskola basketbolistus. Uzvarētājs tiek noteikts līdz kādas komandas divām uzvarām.

Jau no pirmajām spēles minūtēm Jāņa Vītola vadītie jelgavnieki izvirzījās vadībā un maču aizvadīja pārliecinoši, bez lieliem kritumiem. «Jelgava-2» komanda vienu brīdi sasniedz pa 19 punktu pārsvaru, liekot noprast, ka mūsu vienība ir šī dueļa izteikti favorīti, spēli vērtē komandas pārstāvis Jānis Tiltiņš.

Jelgavnieku līderis Artūrs Ausējs spēlē guva 30 punktus, savukārt Mārtiņš Rugājs un Jānis Bērziņš guva attiecīgi 19 un 13 punktus. Izcelt var arī Emīla Kizika sniegumu, kurš laukumā devās tikai trešajā ceturtdaļā, taču nospēlētajās 12 minūtēs guva septiņus punktus.

Sērijas otra spēle paredzēta 1.maijā izbraukumā. LBL-2 bronzas sērijā uzvarētājs tiek noteikts līdz kādas komandas divām uzvarām.